Francuska - Kup Francuske — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 200 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Francuska - Kup Francuske.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
petak, 22. maj 2026
sreda, 22. april 2026
utorak, 21. april 2026
četvrtak, 05. mart 2026
sreda, 04. mart 2026
utorak, 03. mart 2026
četvrtak, 05. februar 2026
sreda, 04. februar 2026
utorak, 03. februar 2026
utorak, 13. januar 2026
ponedeljak, 12. januar 2026
nedelja, 11. januar 2026
subota, 10. januar 2026
nedelja, 21. decembar 2025
subota, 20. decembar 2025
petak, 19. decembar 2025
nedelja, 30. novembar 2025
subota, 29. novembar 2025
petak, 28. novembar 2025
nedelja, 16. novembar 2025
subota, 15. novembar 2025
petak, 14. novembar 2025
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 77% mečeva, a preokret se desi u 8% (uzorak: 113 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (16)
- 1 12% (24)
- 2 21% (41)
- 3 23% (45)
- 4 18% (35)
- 5+ 20% (39)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.08 | 3.15 | +0.07 |
| 3+ golova | 59% | 60% | +1 pp |
| Oba tima daju gol | 49% | 48% | -1 pp |
| Pobede domaćina | 26% | 24% | -2 pp |
Uzorak prošle sezone: 198 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ecotay Moingt | 1 | 12.00 | 1.00 | 11.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| SA Beaumont | 1 | 11.00 | 4.00 | 7.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Stade Quimperlois | 1 | 9.00 | 0.00 | 9.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Furiani-Agliani | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Savigneux Montbrison | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sarreguemines | 2 | 7.50 | 4.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Camon | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Porto Portugais Amiens | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ancienne Chateau-Gontier | 2 | 6.50 | 4.50 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Aubervilliers | 2 | 6.50 | 4.00 | 2.50 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Saint Etienne | 3 | 6.33 | 5.00 | 1.33 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Avenir Sportif de Gouzon | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Le Cellier Mauves | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Pirae | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| US Chateau-Malo | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Marseille | 4 | 5.50 | 5.00 | 0.50 | 100% | 25% | 75% | D W W W |
| Gosier | 3 | 5.33 | 1.67 | 3.67 | 100% | 67% | 0% | L D W |
| Abbeville | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Auch | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Blagnac | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Caen | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Carnoux | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Chauvigny | 3 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D W |
| ES Cappelle | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Feurs | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| GSA Tomblaine | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| MJEP Cormontreuil | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Moulien | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Nantes | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| OS Aire-Sur-La-Lys | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Seignosse Capbreton | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Strasbourg Koenigshoffen | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sochaux | 4 | 4.75 | 3.00 | 1.75 | 100% | 50% | 25% | L W W D |
| Bayeux | 4 | 4.50 | 1.50 | 3.00 | 75% | 50% | 25% | L W W W |
| Poitiers | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Sarre Union | 2 | 4.50 | 1.00 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Bourg-en-bresse 01 | 3 | 4.33 | 1.67 | 2.67 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Lens | 6 | 4.33 | 3.17 | 1.17 | 100% | 83% | 17% | W W D W W |
| Boulogne | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Cambrai | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Concarneau | 3 | 4.00 | 2.33 | 1.67 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| Dinan Lehon | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dunkerque | 3 | 4.00 | 2.67 | 1.33 | 100% | 67% | 33% | L W D |
| Espoir Ste Luce | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Etoile Matoury | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Fleury 91 | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Lavaur | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mazeres | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Oissel | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D D |
| Orvault SF | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Pontarlier | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Quetigny | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Quevilly | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Racing Colombes 92 | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Saint-Renan | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Thionville Lusitanos | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Torcy | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Wittenheim | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Croix Football IC | 3 | 3.67 | 1.33 | 2.33 | 100% | 67% | 0% | L W D |
| Monaco | 3 | 3.67 | 2.00 | 1.67 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Olympique Marcquois | 3 | 3.67 | 2.67 | 1.00 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| St Maur Lusitanos | 3 | 3.67 | 3.33 | 0.33 | 67% | 0% | 67% | L W W |
| Strasbourg | 5 | 3.60 | 2.60 | 1.00 | 80% | 60% | 20% | L W W W W |
| Chateauroux | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Le Geldar | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Metz | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Mulhouse | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | D W |
| Nancy | 4 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D D W W |
| Reims Sainte-Anne | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Saint-Pauloise | 2 | 3.50 | 0.50 | 3.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Estac Troyes | 5 | 3.40 | 2.40 | 1.00 | 60% | 40% | 60% | L W W W W |
| Laval | 5 | 3.40 | 3.00 | 0.40 | 40% | 0% | 80% | L W W W W |
| Biesheim | 3 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 67% | 67% | 0% | L D W |
| Feignies-Aulnoye | 3 | 3.33 | 2.33 | 1.00 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| Raon l'Etape | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 100% | 33% | 33% | L D W |
| Rennes | 3 | 3.33 | 2.00 | 1.33 | 100% | 33% | 33% | L W W |
| Chantilly | 4 | 3.25 | 2.25 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W W W |
| Lorient | 4 | 3.25 | 3.00 | 0.25 | 50% | 25% | 75% | D W W W |
| Orleans | 4 | 3.25 | 2.25 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W W W |
| Amiens | 5 | 3.20 | 2.60 | 0.60 | 60% | 20% | 60% | L W W W W |
| Annecy | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| APM Metz | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L D |
| ASS Still Mutzig | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Auby | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Auxerre | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bayonne | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Blois | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 67% | 100% | 0% | L D D |
| Bordeaux | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Caen PTT | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cannes | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dieppe | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 100% | 33% | 33% | L W W |
| France Aizenay | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Gazelec FC Ajaccio | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Granville | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Lapalisse | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Les Bleuets | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Les Sables-d'Olonne | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 100% | 67% | 0% | L W W |
| L'Etrat La Tour | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lyon | 4 | 3.00 | 2.25 | 0.75 | 75% | 50% | 50% | D W W W |
| Lyon Duchere | 3 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Magenta | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Montreal-la-Cluse | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Montreuil | 4 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 75% | 25% | L W D W |
| Olympique de Villefontaine | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Pen Hir | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Perigny | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 100% | 0% | L W D |
| Premontre | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Romorantin | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Saint-Amand | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Saint-Colomban Locmine | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Selongey | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| SS Allinges | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Toulouse | 5 | 3.00 | 1.40 | 1.60 | 60% | 80% | 20% | L D W D W |
| Vendee Fontenay | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 67% | 33% | 33% | L W D |
| Villars-l'Isle | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Villeneuve-la-Garenne | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Reims | 6 | 2.83 | 2.33 | 0.50 | 67% | 33% | 67% | L W D W W |
| Montpellier | 5 | 2.80 | 2.20 | 0.60 | 40% | 20% | 80% | L W W W W |
| Freyming | 3 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 67% | 33% | 33% | L W D |
| Grenoble | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Guingamp | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Nice | 6 | 2.67 | 1.50 | 1.17 | 50% | 67% | 33% | L W D W D |
| Stade Bethunois | 3 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 33% | 67% | 33% | L D D |
| Avranches | 4 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 25% | 50% | 25% | L D D D |
| Beaucouze | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Bogny | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Marmande | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Montceau | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Paris Saint Germain | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Plouvorn | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Racing Besancon | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Rodez | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Stade Briochin | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Stade Plabennec | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Le Mans | 5 | 2.40 | 1.00 | 1.40 | 60% | 60% | 20% | L D W D D |
| Canet Roussillon | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Les Herbiers | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Pontivy GSI | 3 | 2.33 | 2.00 | 0.33 | 33% | 0% | 67% | L W W |
| Bastia | 4 | 2.25 | 1.75 | 0.50 | 25% | 0% | 75% | L W D W |
| Hauts Lyonnais | 4 | 2.25 | 1.00 | 1.25 | 25% | 75% | 25% | L W D D |
| Agde | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Andrezieux | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Atlas Paillade | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Avion | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bassin d'Arcachon Sud | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 33% | L D W |
| Biars-Bretenoux | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bondues | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Challans | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Chalon | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Chambly Thelle FC | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Clermont Foot | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Epernay | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Etoile Bobigny | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Forbach | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Grasse | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ivry | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Le Havre | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Le Poinconnet | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Lille | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Longuenesse | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Loon-Plage | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ouest Tourangeau | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Paris FC | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 0% | 67% | L W W |
| Pierrelatte | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Pledran | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| RED Star FC 93 | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Saint-Brice Courcelles | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Saint-Meziery | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Stade Brestois 29 | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Touraine | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Trelissac | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Union Saint-Jean | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Vitre | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Yvetot | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Istres | 4 | 1.75 | 1.00 | 0.75 | 25% | 25% | 50% | L D W W |
| Beauvais | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| PAU | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Rhone-Vallee | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Saint-Cyr Collonges | 3 | 1.33 | 0.33 | 1.00 | 33% | 0% | 67% | L W D |
| Angers | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Angouleme | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| ASPTT Dijon | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bandrele | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Boe Bon Encontre | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Dominicaine | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| FC 2 Rives 82 | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Mauguio Carnon | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Montmorillon | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| OCPAM | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Seyssinet-Pariset | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Steenvoorde | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Le Puy Foot | 4 | 0.75 | 0.75 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W W W |
| SA Merignac | 3 | 0.33 | 0.33 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W D |
| Aubagne | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Chamalieres | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Colomiers | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Drancy | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Espoir | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Eveil | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Gobelins | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Sable | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Saint-Malo | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D D |
| Thonon Evian | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.