Annecy 1 - 2 Grenoble — rezultat
Forma i statistika timova
Annecy Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Bastia | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.11.2025 | Cannes | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Montpellier | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | Boulogne | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Rodez | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Saint Etienne | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 17.10.2025 | Clermont Foot | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.10.2025 | Laval | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | Estac Troyes | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Nancy | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Grenoble Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Boulogne | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.11.2025 | Olympique de Villefontaine | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Rodez | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.11.2025 | Amiens | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 28.10.2025 | Guingamp | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.10.2025 | RED Star FC 93 | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.10.2025 | PAU | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Reims | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 26.09.2025 | Bastia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.09.2025 | Le Mans | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Ligue 2 | Grenoble | 1-3 (0-0) | Annecy | P | O |
| 10.05.2025 | Ligue 2 | Annecy | 3-1 (1-1) | Grenoble | P | O |
| 29.10.2024 | Ligue 2 | Grenoble | 0-0 (0-0) | Annecy | N | U |
| 20.04.2024 | Ligue 2 | Annecy | 0-1 (0-0) | Grenoble | I | U |
| 16.12.2023 | Ligue 2 | Grenoble | 1-0 (0-0) | Annecy | I | U |
| 11.03.2023 | Ligue 2 | Grenoble | 2-1 (1-1) | Annecy | I | O |
| 27.08.2022 | Ligue 2 | Annecy | 0-0 (0-0) | Grenoble | N | U |
| 11.11.2017 | Coupe de France | Annecy | 1-3 (1-0) | Grenoble | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.1% | – | 90.1% | 89.8% |
| 1 | - | - | - | 1.97 5.3% | - | 1.97 0.0% | 2.00 2.0% |
| X | - | - | - | 3.25 4.4% | - | 3.25 0.0% | 3.05 1.6% |
| 2 | - | - | - | 3.70 5.1% | - | 3.40 0.0% | 3.50 2.8% |
| 0-2 | - | - | - | 1.54 3.8% | - | 1.55 3.1% | 1.58 0.0% |
| 3+ | - | - | - | 2.32 5.5% | - | 2.30 4.5% | 2.20 0.0% |
| 4+ | - | - | - | 4.35 8.8% | - | 4.35 6.1% | 4.25 0.0% |
| GG | - | - | - | 2.10 2.4% | - | 2.00 8.1% | 1.99 0.5% |
| NG | - | - | - | 1.66 1.8% | - | 1.65 8.3% | 1.69 0.0% |
| I2+ | - | - | - | 3.25 3.2% | - | 3.20 3.2% | 3.30 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice