Angers 1 - 1 Toulouse — rezultat
Forma i statistika timova
Angers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Le Havre | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.12.2025 | Les Herbiers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.12.2025 | Nantes | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Nice | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.11.2025 | Lens | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.11.2025 | Toulouse | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Auxerre | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Lille | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.10.2025 | Marseille | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 26.10.2025 | Lorient | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Toulouse Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2026 | Lens | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 20.12.2025 | Lyon Duchere | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Paris FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Strasbourg | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Marseille | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 23.11.2025 | Angers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Lorient | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Le Havre | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | Rennes | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.10.2025 | Monaco | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Ligue 1 | Toulouse | 0-1 (0-1) | Angers | P | U |
| 02.03.2025 | Ligue 1 | Angers | 0-4 (0-0) | Toulouse | I | O |
| 20.10.2024 | Ligue 1 | Toulouse | 1-1 (0-1) | Angers | N | U |
| 12.03.2023 | Ligue 1 | Angers | 0-2 (0-1) | Toulouse | I | U |
| 16.10.2022 | Ligue 1 | Toulouse | 3-2 (2-1) | Angers | I | O |
| 21.03.2020 | Ligue 1 | Angers | 0-0 | Toulouse | N | U |
| 25.09.2019 | Ligue 1 | Toulouse | 0-2 (0-0) | Angers | P | U |
| 27.01.2019 | Ligue 1 | Toulouse | 0-0 (0-0) | Angers | N | U |
| 22.09.2018 | Ligue 1 | Angers | 0-0 (0-0) | Toulouse | N | U |
| 21.04.2018 | Ligue 1 | Toulouse | 2-0 (1-0) | Angers | I | U |
| 21.10.2017 | Ligue 1 | Angers | 0-1 (0-1) | Toulouse | I | U |
| 05.02.2017 | Ligue 1 | Toulouse | 4-0 (0-0) | Angers | I | O |
| 22.10.2016 | Ligue 1 | Angers | 0-0 (0-0) | Toulouse | N | U |
| 14.05.2016 | Ligue 1 | Angers | 2-3 (1-0) | Toulouse | I | O |
| 17.10.2015 | Ligue 1 | Toulouse | 1-2 (1-2) | Angers | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 95.4% | – | 92.8% | 90.2% |
| 1 | - | - | - | 3.15 13.7% | - | 2.90 17.1% | 2.90 12.1% |
| X | - | - | - | 3.10 1.6% | - | 3.00 7.7% | 3.00 0.0% |
| 2 | - | - | - | 2.45 19.5% | - | 2.50 19.0% | 2.32 10.5% |
| 0-2 | - | - | - | 1.64 2.5% | - | 1.55 6.1% | 1.57 1.9% |
| 3+ | - | - | - | 2.12 3.6% | - | 2.30 7.0% | 2.22 3.3% |
| 4+ | - | - | - | 3.70 7.5% | - | 4.35 8.8% | 4.35 4.8% |
| GG | - | - | - | 1.85 5.1% | - | 2.00 5.3% | 1.96 0.5% |
| NG | - | - | - | 1.85 5.1% | - | 1.72 6.5% | 1.72 0.0% |
| I2+ | - | - | - | 3.00 4.8% | - | 3.45 7.8% | 3.35 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice