Holandija - KNVB kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 52 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Holandija - KNVB kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
sreda, 23. septembar 2026
utorak, 22. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 76% mečeva, a preokret se desi u 9% (uzorak: 33 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 0% (0)
- 1 12% (6)
- 2 19% (10)
- 3 15% (8)
- 4 21% (11)
- 5+ 33% (17)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.79 | 3.88 | +0.09 |
| 3+ golova | 70% | 69% | -1 pp |
| Oba tima daju gol | 66% | 60% | -6 pp |
| Pobede domaćina | 36% | 37% | +1 pp |
Uzorak prošle sezone: 77 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROHDA Raalte | 1 | 10.00 | 6.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Achilles Veen | 2 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Kloetinge | 2 | 7.00 | 6.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Lierop | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| TOGB | 2 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Westlandia | 1 | 7.00 | 1.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Zwaluw VFC | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| AFC '34 | 2 | 6.00 | 3.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Almkerk | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dongen | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kozakken Boys | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| NSVV | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Poortugaal | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Groesbeek | 2 | 5.50 | 2.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| ACV | 2 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Bennekom | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Groene Ster | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| JOS Watergraafsmeer | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Mierlo-Hout | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rkvv Spartaan | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| TEC | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D W |
| VV Scherpenzeel | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| AFC Amsterdam | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| UDI '19 | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Blauw Geel | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| EVV | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Excelsior '31 | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| GSV 28 | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| GVVV Veenendaal | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Hercules | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| HZVV | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Katwijk | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| LONGA '30 | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Purmersteijn | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| RKAV Volendam | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| SC Genemuiden | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Spakenburg | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Zwaluwen | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| DVS 33 Ermelo | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Roosendaal | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Staphorst | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| ATC 65 | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eemdijk | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Elinkwijk | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| FC Lisse | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Halsteren | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Heerjansdam | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ijsselmeervogels | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Koninklijke HFC | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Rijnvogels | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Sparta Nijkerk | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Sportlust '46 | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Surhusterfean | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dovo | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Frisia | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Gemert | 2 | 2.50 | 2.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Hoogeveen | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| ADO '20 | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ajax Amateurs | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Be Quick 1887 | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Excelsior Maassluis | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | W D |
| FC 's-Gravenzande | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Hollandia | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| SVZW | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| UNA | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Venray | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Vvsb | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Barendrecht | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| GOES | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Harkemase Boys | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| HHC | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Noordwijk | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.