Groene Ster 1 - 6 AFC Amsterdam — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
Groene Ster Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Heerjansdam | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.09.2025 | SC Genemuiden | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.10.2023 | Vitesse | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.09.2023 | Kozakken Boys | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.08.2023 | Groen Wit '62 | H | 6-0 (4-0) | P | O |
| 21.09.2022 | HV & CV Quick | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 13.08.2022 | Barendrecht | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.09.2021 | Kozakken Boys | A | 2-0 | I | U |
| 02.12.2020 | UNA | A | - | I | U |
| 07.10.2020 | Excelsior '31 | A | 2-2 (1-2) | N | O |
AFC Amsterdam Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Be Quick 1887 | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.12.2025 | NEC Nijmegen | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 30.10.2025 | Eemdijk | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 18.12.2024 | Utrecht | H | 0-8 (0-3) | I | O |
| 30.10.2024 | Blauw Geel | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.09.2024 | GVVV Veenendaal | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 18.01.2024 | Vitesse | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 20.12.2023 | RKAV Volendam | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.11.2023 | PEC Zwolle | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.09.2022 | Staphorst | H | 4-4 (2-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.5% | 91.7% | 91.7% | 93.5% |
| 1 | 4.42 3.5% | 4.42 3.5% | 4.20 2.3% | 3.90 9.3% | 4.18 2.7% | 3.90 0.0% | 4.35 3.3% |
| X | 4.05 0.0% | 4.05 0.0% | 4.25 0.0% | 4.15 6.7% | 4.50 0.7% | 4.25 0.0% | 4.35 1.1% |
| 2 | 1.58 1.3% | 1.58 1.3% | 1.63 1.9% | 1.68 7.0% | 1.59 1.2% | 1.67 0.0% | 1.64 1.9% |
| 0-2 | 2.74 3.0% | 2.74 3.0% | 2.95 3.5% | 2.67 0.0% | - | 2.65 0.0% | 2.95 0.0% |
| 3+ | 1.35 1.5% | 1.35 1.5% | 1.35 0.7% | 1.38 0.0% | - | 1.40 0.0% | 1.36 0.7% |
| 4+ | 1.94 2.5% | 1.94 2.5% | 1.93 2.5% | 2.00 0.0% | 1.93 0.5% | 2.05 0.0% | 1.94 0.0% |
| GG | 1.42 1.4% | 1.42 1.4% | 1.40 1.4% | 1.45 2.7% | 1.41 0.7% | 1.44 0.0% | 1.41 0.7% |
| NG | 2.62 2.7% | 2.62 2.7% | 2.70 1.9% | 2.57 4.9% | 2.69 0.7% | 2.55 0.0% | 2.70 0.0% |
| I2+ | 1.95 1.5% | 1.95 1.5% | 2.00 2.4% | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | 2.05 0.0% | 2.02 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice