Rijnvogels 0 - 1 Vvsb — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
Rijnvogels Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Bennekom | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 29.10.2024 | FC Eindhoven | H | 0-7 (0-4) | I | O |
| 25.09.2024 | Zwaluw VFC | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 03.09.2024 | Forum Sport | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.08.2023 | Vvsb | A | 3-3 (0-0) | N | O |
| 19.10.2022 | Cambuur | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 20.09.2022 | ACV | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.10.2020 | UNA | H | 2-4 (1-0) | I | O |
| 29.08.2020 | JOS Watergraafsmeer | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.08.2019 | OSS '20 | H | 0-4 (0-1) | I | O |
Vvsb Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Ajax Amateurs | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.09.2024 | Quick '20 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 03.09.2024 | Kozakken Boys | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 20.09.2023 | UNA | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.08.2023 | Rijnvogels | H | 3-3 (0-0) | N | O |
| 21.09.2022 | ADO '20 | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 21.09.2021 | Ajax Amateurs | A | 4-1 | I | O |
| 29.08.2020 | Sliedrecht | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 17.08.2019 | Harkemase Boys | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 25.09.2018 | De Graafschap | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2023 | KNVB Beker | Vvsb | 3-3 (0-0) | Rijnvogels | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 91.7% | 91.8% | – | 93.7% |
| 1 | 1.91 3.2% | 1.91 3.2% | 2.00 9.3% | 1.82 9.9% | 2.04 9.7% | - | 2.02 9.2% |
| X | 3.70 3.4% | 3.70 3.4% | 3.75 2.6% | 3.85 4.1% | 3.66 3.4% | - | 3.85 2.5% |
| 2 | 3.20 8.6% | 3.20 8.6% | 3.10 11.4% | 3.55 14.5% | 3.07 12.0% | - | 3.20 11.1% |
| 0-2 | 2.38 3.0% | 2.38 3.0% | 2.50 0.0% | 2.27 5.6% | - | - | 2.50 0.0% |
| 3+ | 1.46 3.9% | 1.46 3.9% | 1.45 0.0% | 1.53 4.4% | - | - | 1.47 0.0% |
| 4+ | 2.22 1.8% | 2.22 1.8% | 2.25 0.0% | 2.32 6.1% | 2.23 0.0% | - | 2.25 0.0% |
| GG | 1.44 2.7% | 1.44 2.7% | 1.45 0.0% | 1.54 1.3% | 1.44 0.7% | - | 1.45 0.7% |
| NG | 2.56 4.5% | 2.56 4.5% | 2.60 2.0% | 2.32 2.2% | 2.59 1.6% | - | 2.60 2.0% |
| I2+ | 2.10 3.2% | 2.10 3.2% | 2.20 0.0% | 2.22 5.5% | 2.19 0.0% | - | 2.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice