Koninklijke HFC 1 - 1 Dovo — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
Koninklijke HFC Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | LONGA '30 | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 29.10.2025 | Hsc 21 | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.09.2025 | ARC | H | 5-0 (0-0) | P | O |
| 17.12.2024 | PSV Eindhoven | A | 8-0 (4-0) | I | O |
| 31.10.2024 | Emmen | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.09.2024 | Poortugaal | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 31.10.2023 | GO Ahead Eagles | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.09.2023 | Kloetinge | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 18.10.2022 | Telstar | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.09.2021 | ADO '20 | A | 2-1 | I | O |
Dovo Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Surhusterfean | A | 1-2 | P | O |
| 30.10.2025 | Spakenburg | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 23.09.2025 | TEC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.10.2024 | FC Volendam | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 24.09.2024 | RKAVV | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.09.2024 | SVV Scheveningen | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.08.2023 | TEC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.09.2022 | Spakenburg | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 27.10.2021 | Harkemase Boys | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2021 | GOES | A | 1-2 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.5% | 91.7% | 90.2% | 91.7% | 93.4% |
| 1 | 1.59 1.3% | 1.59 1.3% | 1.65 3.1% | 1.67 0.0% | 1.64 3.1% | 1.65 0.0% | 1.67 2.5% |
| X | 3.75 0.8% | 3.75 0.8% | 3.90 2.5% | 3.85 0.0% | 3.86 1.3% | 3.75 0.0% | 4.00 2.4% |
| 2 | 4.75 3.1% | 4.75 3.1% | 4.35 4.4% | 4.30 0.0% | 4.17 5.4% | 4.60 0.0% | 4.50 4.3% |
| 0-2 | 2.26 0.9% | 2.26 0.9% | 2.30 0.0% | 2.32 0.0% | 2.33 1.3% | 2.30 0.0% | 2.30 0.9% |
| 3+ | 1.51 0.7% | 1.51 0.7% | 1.55 1.3% | 1.52 0.0% | 1.52 0.7% | 1.53 0.0% | 1.56 0.6% |
| 4+ | 2.31 0.9% | 2.31 0.9% | 2.45 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.47 0.8% |
| GG | 1.55 0.0% | 1.55 0.0% | 1.58 0.0% | 1.56 0.0% | 1.55 1.9% | 1.60 0.0% | 1.59 0.6% |
| NG | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | 2.20 0.0% | 2.30 0.0% | 2.25 2.7% | 2.15 0.0% | 2.22 0.0% |
| I2+ | 2.25 0.4% | 2.25 0.4% | 2.35 2.2% | 2.17 0.0% | 2.28 0.9% | 2.30 0.0% | 2.35 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice