RKAV Volendam 2 - 2 Spakenburg — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
RKAV Volendam Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | De Treffers | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 24.09.2024 | Blauw Geel | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 20.12.2023 | AFC Amsterdam | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.11.2023 | Eemdijk | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 19.09.2023 | Westlandia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.08.2023 | Nieuwkoop | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.10.2022 | HV & CV Quick | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 21.09.2022 | Hsc 21 | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 26.09.2018 | Vitesse | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.08.2018 | EVV | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Spakenburg Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 2.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2025 | Twente | H | 3-6 (0-1) | I | O |
| 30.10.2025 | Dovo | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 23.09.2025 | Hercules | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 31.10.2024 | Katwijk | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.12.2023 | Excelsior | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 31.10.2023 | Helmond Sport | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 19.09.2023 | VV Scherpenzeel | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.04.2023 | PSV Eindhoven | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.02.2023 | Utrecht | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 08.02.2023 | Katwijk | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.7% | 91.6% | 90.0% | 91.8% | 93.2% |
| 1 | 3.52 0.6% | 3.52 0.6% | 3.45 9.5% | 3.30 8.3% | 3.35 9.8% | 3.35 0.0% | 3.55 9.2% |
| X | 3.72 0.5% | 3.72 0.5% | 3.85 1.3% | 3.90 4.9% | 3.80 1.9% | 4.00 0.0% | 3.95 2.6% |
| 2 | 1.81 0.5% | 1.81 0.5% | 1.85 6.6% | 1.88 6.8% | 1.82 6.2% | 1.85 0.0% | 1.86 6.5% |
| 0-2 | 2.43 0.8% | 2.43 0.8% | 2.55 0.0% | 2.42 0.0% | - | 2.40 0.0% | 2.55 0.0% |
| 3+ | 1.44 0.7% | 1.44 0.7% | 1.45 0.0% | 1.47 0.0% | - | 1.48 0.0% | 1.46 0.0% |
| 4+ | 2.17 0.5% | 2.17 0.5% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.19 0.0% | 2.20 0.0% | 2.22 0.9% |
| GG | 1.44 0.0% | 1.44 0.0% | 1.45 2.1% | 1.48 2.0% | 1.43 0.7% | 1.46 0.0% | 1.45 0.7% |
| NG | 2.56 0.4% | 2.56 0.4% | 2.55 1.9% | 2.47 2.9% | 2.56 1.2% | 2.45 0.0% | 2.60 0.8% |
| I2+ | 2.15 0.9% | 2.15 0.9% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | 2.17 0.5% | 2.20 0.0% | 2.20 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice