Eemdijk 2 - 1 Roosendaal — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
Eemdijk Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Elinkwijk | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 30.10.2025 | AFC Amsterdam | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Excelsior '31 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.12.2024 | Barendrecht | H | 1-6 (0-3) | I | O |
| 30.10.2024 | OJC Rosmalen | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.09.2024 | UDI '19 | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 03.09.2024 | De Bilt | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 01.11.2023 | RKAV Volendam | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 19.09.2023 | Harkemase Boys | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 12.08.2023 | Bunde | H | 5-0 (2-0) | P | O |
Roosendaal Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.5
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | GSV 28 | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 23.09.2025 | GVVV Veenendaal | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.1% | 91.6% | 90.1% | 88.3% | 93.5% |
| 1 | 2.92 1.7% | 2.92 1.7% | 2.75 0.0% | 2.87 0.7% | 2.67 0.4% | 2.60 10.3% | 2.80 0.0% |
| X | 3.98 3.4% | 3.98 3.4% | 4.00 3.9% | 3.85 1.3% | 3.92 4.0% | 3.85 0.0% | 4.05 3.8% |
| 2 | 1.95 0.5% | 1.95 0.5% | 2.12 1.4% | 2.07 0.0% | 2.08 1.9% | 2.05 0.0% | 2.15 1.4% |
| 0-2 | 3.14 22.7% | 3.14 22.7% | 3.35 15.5% | 2.87 11.7% | - | 2.85 0.0% | 3.35 16.3% |
| 3+ | 1.27 9.3% | 1.27 9.3% | 1.27 6.6% | 1.32 6.4% | - | 1.35 0.0% | 1.28 6.6% |
| 4+ | 1.79 14.8% | 1.79 14.8% | 1.75 10.3% | 1.85 10.6% | 1.75 10.3% | 1.90 0.0% | 1.76 10.7% |
| GG | 1.29 7.2% | 1.29 7.2% | 1.28 5.2% | 1.34 5.6% | 1.27 5.2% | 1.32 0.0% | 1.29 5.1% |
| NG | 3.22 17.9% | 3.22 17.9% | 3.30 13.8% | 3.00 13.2% | 3.28 12.7% | 3.00 0.0% | 3.30 11.9% |
| I2+ | 1.87 10.1% | 1.87 10.1% | 1.80 12.2% | 1.92 6.3% | 1.79 10.9% | 1.95 0.0% | 1.81 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice