GVVV Veenendaal 4 - 0 DVS 33 Ermelo — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
GVVV Veenendaal Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2025 | PSV Eindhoven | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 28.10.2025 | De Graafschap | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 23.09.2025 | Roosendaal | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.09.2024 | AFC Amsterdam | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 20.12.2023 | NEC Nijmegen | H | 1-6 (0-5) | I | O |
| 31.10.2023 | Telstar | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.09.2023 | Barendrecht | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 18.10.2022 | Den Bosch | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 21.09.2022 | Sparta Nijkerk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.10.2021 | Sparta Rotterdam | H | 0-2 (0-0) | I | U |
DVS 33 Ermelo Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | ATC 65 | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 23.09.2025 | ROHDA Raalte | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.09.2024 | OJC Rosmalen | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 19.09.2023 | Ijsselmeervogels | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.08.2023 | URK | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.10.2022 | Katwijk | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 20.09.2022 | FC Lisse | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 18.01.2022 | Vitesse | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.12.2021 | Achilles Veen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.10.2021 | FC Eindhoven | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.0% | 90.3% | 91.7% | 93.5% |
| 1 | 1.40 0.7% | 1.40 0.7% | 1.40 1.4% | 1.41 1.4% | 1.37 0.0% | 1.40 0.0% | 1.45 0.0% |
| X | 4.45 1.1% | 4.45 1.1% | 4.90 6.5% | 4.75 0.0% | 4.61 0.0% | 4.75 0.0% | 4.65 0.0% |
| 2 | 6.00 1.6% | 6.00 1.6% | 5.90 3.3% | 5.60 3.7% | 6.25 0.0% | 6.05 0.0% | 6.05 0.0% |
| 0-2 | 2.56 0.0% | 2.52 1.6% | 2.60 0.0% | 2.57 0.0% | - | 2.55 0.0% | 2.62 0.0% |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.41 0.7% | 1.42 0.0% | 1.41 0.0% | - | 1.43 0.0% | 1.44 0.0% |
| 4+ | 2.05 0.0% | 2.06 0.5% | 2.00 7.0% | 2.07 0.0% | 2.14 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% |
| GG | 1.57 0.0% | 1.57 0.0% | 1.60 0.0% | 1.61 1.3% | 1.64 0.0% | 1.59 0.0% | 1.60 0.0% |
| NG | 2.23 0.0% | 2.23 0.0% | 2.20 2.3% | 2.20 0.9% | 2.10 0.0% | 2.15 0.0% | 2.22 0.0% |
| I2+ | 2.01 0.0% | 2.02 0.5% | 2.15 0.0% | 2.02 0.0% | 2.13 0.0% | 2.10 0.0% | 2.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice