ACV 2 - 1 Hoogeveen — rezultat
Forma i statistika timova
ACV Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 3
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Westlandia | H | 6-1 (5-0) | P | O |
| 24.09.2024 | Ijsselmeervogels | H | 2-5 (1-1) | I | O |
| 20.09.2023 | Hercules | H | 1-5 (1-4) | I | O |
| 20.09.2022 | Rijnvogels | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2021 | MVV | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 22.09.2021 | Hercules | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.08.2021 | Hollandia | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 29.08.2020 | Gemert | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.08.2017 | Hercules | H | 0-3 (0-0) | I | O |
Hoogeveen Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SVZW | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.12.2025 | Heracles | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 28.10.2025 | Emmen | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.09.2025 | VV Scherpenzeel | A | 3-4 (1-3) | P | O |
| 01.11.2023 | DEM | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 20.09.2023 | Staphorst | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 12.08.2023 | Baronie | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.08.2020 | Dovo | H | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.7% | 91.0% | 90.0% | 90.1% | 93.5% |
| 1 | 1.26 2.4% | 1.26 2.4% | 1.29 3.2% | 1.30 2.4% | 1.27 5.8% | 1.27 5.8% | 1.31 4.0% |
| X | 5.25 0.9% | 5.25 0.0% | 5.60 5.1% | 5.10 3.8% | 5.55 11.9% | 5.50 8.3% | 5.70 6.6% |
| 2 | 8.15 15.1% | 8.15 15.1% | 7.30 14.1% | 7.50 10.7% | 6.95 20.1% | 7.10 22.0% | 7.65 15.0% |
| 0-2 | 3.50 11.5% | 3.40 8.3% | 3.65 0.0% | 3.20 6.7% | - | 3.05 15.3% | 3.65 0.0% |
| 3+ | 1.26 0.8% | 1.29 1.6% | 1.24 0.0% | 1.26 2.3% | - | 1.28 6.7% | 1.25 0.0% |
| 4+ | 1.67 2.3% | 1.67 2.3% | 1.68 0.0% | 1.71 5.0% | 1.63 5.2% | 1.75 15.1% | 1.68 0.0% |
| GG | 1.51 4.4% | 1.51 4.4% | 1.48 3.3% | 1.50 6.3% | 1.44 3.4% | 1.58 3.3% | 1.48 4.5% |
| NG | 2.36 6.8% | 2.36 6.8% | 2.50 8.7% | 2.42 10.0% | 2.52 5.0% | 2.20 4.3% | 2.50 7.8% |
| I2+ | 1.80 1.1% | 1.80 1.1% | 1.75 0.0% | 1.77 2.7% | 1.71 3.6% | 1.85 12.1% | 1.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice