HHC 0 - 1 Barendrecht — rezultat
22.09.2026 18:00 • Holandija - KNVB kup
Forma i statistika timova
HHC Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | FC OSS | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 23.09.2025 | Noordwijk | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 24.09.2024 | ASWH | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.12.2023 | AZ Alkmaar | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 01.11.2023 | Heracles | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.10.2022 | PEC Zwolle | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.09.2021 | Capelle | H | 0-2 | I | U |
| 02.12.2020 | Vitesse | H | - | I | U |
| 06.10.2020 | GVVV Veenendaal | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 24.09.2019 | Achilles Veen | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Barendrecht Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2025 | Sportlust '46 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.09.2025 | Kozakken Boys | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 14.01.2025 | Noordwijk | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2024 | Eemdijk | A | 1-6 (0-3) | P | O |
| 30.10.2024 | NAC Breda | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.09.2024 | TEC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 19.09.2023 | GVVV Veenendaal | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 12.08.2023 | SC Genemuiden | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 13.08.2022 | Groene Ster | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 15.12.2021 | Ajax | A | 4-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.7% | 91.4% | 90.0% | 91.8% | 93.4% |
| 1 | 1.53 2.0% | 1.53 2.0% | 1.58 3.1% | 1.55 4.0% | 1.56 3.1% | 1.53 1.3% | 1.60 1.2% |
| X | 3.98 1.5% | 3.98 1.5% | 4.20 3.7% | 4.15 1.2% | 4.11 4.1% | 4.25 0.0% | 4.30 2.4% |
| 2 | 4.99 7.9% | 4.99 7.9% | 4.55 3.4% | 4.80 10.3% | 4.41 3.5% | 5.00 5.3% | 4.70 1.1% |
| 0-2 | 2.49 6.0% | 2.49 6.0% | 2.65 8.2% | 2.45 1.2% | - | 2.50 4.2% | 2.70 8.0% |
| 3+ | 1.42 3.4% | 1.42 3.4% | 1.42 4.1% | 1.45 0.7% | - | 1.45 2.0% | 1.42 4.1% |
| 4+ | 2.10 4.5% | 2.10 4.5% | 2.12 7.8% | 2.15 0.9% | 2.12 6.6% | 2.15 2.3% | 2.12 5.8% |
| GG | 1.51 3.8% | 1.51 3.8% | 1.50 2.0% | 1.55 3.1% | 1.49 2.0% | 1.62 3.2% | 1.49 3.2% |
| NG | 2.36 5.8% | 2.36 5.8% | 2.40 4.3% | 2.30 4.5% | 2.40 3.9% | 2.10 4.5% | 2.45 4.3% |
| I2+ | 2.06 3.3% | 2.06 3.3% | 2.15 4.4% | 2.10 0.0% | 2.12 4.1% | 2.15 2.3% | 2.12 4.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice