Egipat - Premier liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Rezultati
utorak, 13. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
četvrtak, 27. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 78% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 27 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (5)
- 1 22% (13)
- 2 33% (20)
- 3 22% (13)
- 4 7% (4)
- 5+ 8% (5)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.00 | 2.22 | +0.22 |
| 3+ golova | 34% | 37% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 46% | 43% | -3 pp |
| Pobede domaćina | 34% | 40% | +6 pp |
Uzorak prošle sezone: 318 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enppi | 6 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 83% | 83% | 17% | L L W D L |
| Petrojet | 6 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 83% | 100% | 0% | D W W L L |
| Ceramica Cleopatra | 6 | 3.00 | 1.83 | 1.17 | 50% | 50% | 50% | L W W W W |
| Future FC | 6 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 33% | 50% | 33% | W W W L W |
| Pyramids FC | 6 | 2.50 | 2.17 | 0.33 | 50% | 33% | 67% | W W W W W |
| Al Ahly | 6 | 2.33 | 1.83 | 0.50 | 17% | 33% | 67% | W W D W W |
| AL Masry | 6 | 2.33 | 1.00 | 1.33 | 33% | 50% | 17% | D L L L W |
| National Bank of Egypt | 6 | 2.33 | 1.17 | 1.17 | 50% | 17% | 33% | W L W W L |
| El Geish | 6 | 2.17 | 0.83 | 1.33 | 33% | 33% | 17% | L L D L W |
| El Mokawloon | 6 | 2.17 | 1.17 | 1.00 | 17% | 50% | 33% | D W D W L |
| Wadi Degla | 6 | 2.17 | 1.00 | 1.17 | 50% | 50% | 33% | D L L D W |
| Abu Qair Semad | 6 | 2.00 | 0.33 | 1.67 | 17% | 17% | 17% | L L L L L |
| Al Ittihad | 6 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | W W W W L |
| El Gouna FC | 6 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 33% | 67% | 0% | L L L L D |
| Olympic El Qanah | 6 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 33% | 83% | 17% | D L D D D |
| Ghazl El Mehalla | 6 | 1.83 | 0.17 | 1.67 | 33% | 17% | 17% | L L L D L |
| Masr | 6 | 1.83 | 0.83 | 1.00 | 33% | 50% | 33% | D W L W L |
| Zamalek SC | 6 | 1.83 | 1.33 | 0.50 | 33% | 17% | 67% | L W W W W |
| Asyut Petrol | 6 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 17% | 33% | 17% | W L L L D |
| Smouha SC | 6 | 1.00 | 0.33 | 0.67 | 0% | 0% | 50% | W W L L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.