Dornbirn 1 - 3 SV Kapfenberg — rezultat
03.05.2024 16:10 • Austrija - 2. liga
Mečevi iz lige Austrija - 2. liga
Tabele Austrija - 2. liga
2. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 11 | 9 | 1 | 1 | 32 | 6 | 26 | 3.5 | 28 |
| 2 | First Vienna | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 15 | 6 | 3.3 | 25 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 | 14 | 5 | 3 | 22 |
| 4 | Austria Salzburg | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 14 | 6 | 3.1 | 19 |
| 5 | Admira Wacker | 11 | 6 | 0 | 5 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | SKU Amstetten | 11 | 4 | 5 | 2 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 17 |
| 7 | FC Liefering | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 | 23 | -1 | 4.1 | 17 |
| 8 | Schwarz-Weiss Bregenz | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 15 |
| 9 | Wacker Innsbruck | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 13 | 0 | 2.4 | 14 |
| 10 | SKN ST. Polten | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 11 | -1 | 1.9 | 14 |
| 11 | Floridsdorfer AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 18 | -2 | 3.1 | 14 |
| 12 | Voitsberg | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 21 | -2 | 3.6 | 12 |
| 13 | Sturm Graz II | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 | 24 | -6 | 3.8 | 11 |
| 14 | SV Kapfenberg | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 | 21 | -7 | 3.2 | 8 |
| 15 | WSPG Wels | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 | 27 | -13 | 3.7 | 8 |
| 16 | Rapid Wien II | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 24 | -13 | 3.2 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 3 | 16 | 4.4 | 15 |
| 2 | Schwarz-Weiss Bregenz | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 3 | Austria Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 8 | 7 | 3.8 | 13 |
| 4 | Austria Vienna (Am) | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 13 |
| 5 | First Vienna | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 13 |
| 6 | Floridsdorfer AC | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 11 |
| 7 | SKU Amstetten | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 11 |
| 8 | Sturm Graz II | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 10 |
| 9 | SKN ST. Polten | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 10 | Admira Wacker | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 9 |
| 11 | Wacker Innsbruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 7 |
| 12 | FC Liefering | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 4 | 7 |
| 13 | Voitsberg | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 14 | SV Kapfenberg | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 15 | WSPG Wels | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 16 | -10 | 3.7 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 13 |
| 2 | First Vienna | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 12 |
| 3 | FC Liefering | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 13 | -1 | 4.2 | 10 |
| 4 | Admira Wacker | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 9 |
| 5 | Austria Vienna (Am) | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 9 |
| 6 | Voitsberg | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 14 | -1 | 4.5 | 7 |
| 7 | Wacker Innsbruck | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 7 |
| 8 | Rapid Wien II | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 9 | Austria Salzburg | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 6 |
| 10 | SKU Amstetten | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 6 |
| 11 | WSPG Wels | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 5 |
| 12 | SV Kapfenberg | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 4 |
| 13 | SKN ST. Polten | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 14 | Floridsdorfer AC | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 3 |
| 15 | Schwarz-Weiss Bregenz | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 12 | -9 | 2.5 | 2 |
| 16 | Sturm Graz II | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 14 | -9 | 3.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Dornbirn Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | Sturm Graz II | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 20.04.2024 | Stripfing | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 12.04.2024 | First Vienna | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.04.2024 | SKU Amstetten | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.03.2024 | SV Horn | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 17.03.2024 | Schwarz-Weiss Bregenz | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 09.03.2024 | Admira Wacker | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.03.2024 | SV Lafnitz | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.02.2024 | Grazer AK | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.02.2024 | FC Liefering | H | 1-2 (0-0) | I | O |
SV Kapfenberg Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2024 | SV Horn | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 19.04.2024 | Admira Wacker | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.04.2024 | Stripfing | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 05.04.2024 | Ried | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 29.03.2024 | Leoben | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.03.2024 | Sturm Graz II | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.03.2024 | SKN ST. Polten | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.03.2024 | Schwarz-Weiss Bregenz | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 23.02.2024 | Floridsdorfer AC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.12.2023 | SV Lafnitz | H | 2-4 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2023 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 3-2 (2-0) | Dornbirn | I | O |
| 06.05.2023 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 2-1 (0-1) | Dornbirn | I | O |
| 09.09.2022 | 2. Liga | Dornbirn | 2-1 (1-1) | SV Kapfenberg | P | O |
| 19.03.2022 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 2-0 (1-0) | Dornbirn | I | U |
| 27.08.2021 | 2. Liga | Dornbirn | 4-1 (1-1) | SV Kapfenberg | P | O |
| 16.05.2021 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-1 (0-1) | Dornbirn | P | U |
| 23.02.2021 | 2. Liga | Dornbirn | 3-1 (1-1) | SV Kapfenberg | P | O |
| 10.06.2020 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-1 (0-0) | Dornbirn | P | U |
| 24.08.2019 | 2. Liga | Dornbirn | 6-1 (3-0) | SV Kapfenberg | P | O |