Uporedi kvote: SKU Amstetten - Rapid Wien II
23.10.2026 16:30 • Austrija - 2. liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | – | 89.7% | – | – | 89.9% |
| 1 | 1.47 0.0% | 1.47 0.0% | - | 1.47 0.0% | - | - | 1.48 0.0% |
| X | 4.60 0.0% | 4.60 0.0% | - | 4.35 0.0% | - | - | 4.30 0.0% |
| 2 | 5.51 0.0% | 5.51 0.0% | - | 4.90 0.0% | - | - | 4.90 0.0% |
| 0-2 | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | - | 2.65 0.0% | - | - | 2.70 0.0% |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | - | 1.43 0.0% | - | - | 1.39 0.0% |
| 4+ | 2.11 0.0% | 2.11 0.0% | - | 2.07 0.0% | - | - | 2.04 0.0% |
| GG | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | - | 1.55 0.0% | - | - | 1.50 0.0% |
| NG | 2.34 0.0% | 2.34 0.0% | - | 2.30 0.0% | - | - | 2.38 0.0% |
| I2+ | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | - | 2.02 0.0% | - | - | 2.08 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
SKU Amstetten
Rapid Wien II
H2H serije
Mečevi iz lige Austrija - 2. liga
Tabele Austrija - 2. liga
2. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 9 | 7 | 1 | 1 | 25 | 6 | 19 | 3.4 | 22 |
| 2 | First Vienna | 9 | 7 | 1 | 1 | 19 | 9 | 10 | 3.1 | 22 |
| 3 | Austria Salzburg | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 | 13 | 4 | 3.3 | 16 |
| 4 | Austria Vienna (Am) | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 13 | 3 | 3.2 | 16 |
| 5 | Admira Wacker | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 6 | SKU Amstetten | 9 | 3 | 5 | 1 | 15 | 12 | 3 | 3 | 14 |
| 7 | Wacker Innsbruck | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 14 |
| 8 | Floridsdorfer AC | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 14 | 0 | 3.1 | 13 |
| 9 | FC Liefering | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 20 | -2 | 4.2 | 13 |
| 10 | Schwarz-Weiss Bregenz | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 11 |
| 11 | SKN ST. Polten | 9 | 3 | 1 | 5 | 7 | 9 | -2 | 1.8 | 10 |
| 12 | Voitsberg | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 17 | -4 | 3.3 | 9 |
| 13 | Sturm Graz II | 8 | 2 | 2 | 4 | 16 | 21 | -5 | 4.6 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 19 | -8 | 3.3 | 8 |
| 15 | Rapid Wien II | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3 | 7 |
| 16 | SV Kapfenberg | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 3 | 16 | 4.4 | 15 |
| 2 | First Vienna | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 10 |
| 3 | Schwarz-Weiss Bregenz | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 10 |
| 4 | Austria Salzburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 4.8 | 10 |
| 5 | Floridsdorfer AC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 10 |
| 6 | Austria Vienna (Am) | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 7 | SKU Amstetten | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 8 |
| 8 | Wacker Innsbruck | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 7 |
| 9 | Sturm Graz II | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 10 | SKN ST. Polten | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 7 |
| 11 | Admira Wacker | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 12 | FC Liefering | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 6 |
| 13 | Voitsberg | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 14 | WSPG Wels | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 15 | SV Kapfenberg | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 12 |
| 2 | Admira Wacker | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 3 | FC BW Linz | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 7 |
| 4 | FC Liefering | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 5 | Wacker Innsbruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 7 |
| 6 | Rapid Wien II | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 7 |
| 7 | SKU Amstetten | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 6 |
| 8 | Austria Salzburg | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 6 |
| 9 | Austria Vienna (Am) | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 10 | WSPG Wels | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 11 | Voitsberg | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 4 |
| 12 | SKN ST. Polten | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 13 | Floridsdorfer AC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 14 | Sturm Graz II | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 13 | -8 | 4.5 | 1 |
| 15 | Schwarz-Weiss Bregenz | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.2 | 1 |
| 16 | SV Kapfenberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
SKU Amstetten Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Schwarz-Weiss Bregenz | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.10.2026 | FC BW Linz | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.09.2026 | SV Kapfenberg | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 11.09.2026 | Austria Vienna (Am) | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 28.08.2026 | First Vienna | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.08.2026 | WSPG Wels | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Floridsdorfer AC | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 09.08.2026 | Admira Wacker | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Voitsberg | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Deutschlandsberger SC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Rapid Wien II Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | SKN ST. Polten | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.10.2026 | Wacker Innsbruck | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Austria Vienna (Am) | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 11.09.2026 | First Vienna | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 30.08.2026 | Sturm Graz II | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Floridsdorfer AC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 14.08.2026 | WSPG Wels | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Voitsberg | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 31.07.2026 | Admira Wacker | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.05.2026 | Sturm Graz II | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | 2. Liga | Rapid Wien II | 4-1 (0-0) | SKU Amstetten | I | O |
| 12.09.2025 | 2. Liga | SKU Amstetten | 3-1 (2-0) | Rapid Wien II | P | O |
| 28.03.2025 | 2. Liga | SKU Amstetten | 2-2 (0-0) | Rapid Wien II | N | O |
| 01.10.2024 | 2. Liga | Rapid Wien II | 1-0 (0-0) | SKU Amstetten | I | U |
| 31.03.2023 | 2. Liga | SKU Amstetten | 0-0 (0-0) | Rapid Wien II | N | U |
| 13.08.2022 | 2. Liga | Rapid Wien II | 2-2 (1-0) | SKU Amstetten | N | O |
| 22.05.2022 | 2. Liga | Rapid Wien II | 5-2 (2-1) | SKU Amstetten | I | O |
| 19.11.2021 | 2. Liga | SKU Amstetten | 5-2 (1-2) | Rapid Wien II | P | O |
| 16.05.2021 | 2. Liga | SKU Amstetten | 2-3 (2-1) | Rapid Wien II | I | O |
| 12.02.2021 | 2. Liga | Rapid Wien II | 1-0 (1-0) | SKU Amstetten | I | U |