Uporedi kvote: Anderlecht - Genk
06.09.2026 16:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.5% | 94.2% | 95.3% | – | 95.4% | 93.3% |
| 1 | 2.46 1.7% | 2.47 1.2% | 2.40 4.3% | 2.45 6.5% | - | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% |
| X | 3.74 0.0% | 3.77 0.0% | 3.65 0.0% | 3.70 7.2% | - | 3.65 0.0% | 3.60 0.0% |
| 2 | 2.64 1.5% | 2.65 1.5% | 2.70 5.3% | 2.70 11.5% | - | 2.80 0.0% | 2.65 0.0% |
| 0-2 | 2.33 0.9% | 2.34 0.9% | 2.30 4.2% | 2.25 18.4% | - | 2.35 17.5% | 2.25 0.0% |
| 3+ | 1.60 1.2% | 1.61 0.6% | 1.60 3.2% | 1.57 12.8% | - | 1.60 12.1% | 1.58 0.0% |
| 4+ | 2.39 0.0% | 2.39 0.0% | 2.55 4.1% | 2.40 18.6% | - | 2.55 17.7% | 2.50 0.0% |
| GG | 1.48 0.0% | 1.48 0.0% | 1.53 2.0% | 1.50 10.2% | - | 1.50 10.2% | 1.51 0.0% |
| NG | 2.47 0.0% | 2.47 0.0% | 2.45 3.9% | 2.42 16.9% | - | 2.55 18.6% | 2.40 0.0% |
| I2+ | 2.31 1.3% | 2.31 1.3% | 2.40 2.1% | 2.27 0.0% | - | 2.40 12.7% | 2.38 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Anderlecht
Genk
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Anderlecht Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Kortrijk | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Union St. Gilloise | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 27.08.2026 | Kairat Almaty | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 20.08.2026 | Kairat Almaty | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Waasland-beveren | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.08.2026 | PAOK | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | RAAL La Louviere | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.08.2026 | PAOK | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.07.2026 | Hammarby FF | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Hammarby FF | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Genk Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Waasland-beveren | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Antwerp | A | 4-4 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | KVC Westerlo | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Zulte Waregem | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | OH Leuven | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 19.05.2026 | Antwerp | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Standard Liege | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | KVC Westerlo | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Charleroi | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (42 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Jupiler Pro League | Genk | 2-0 (0-0) | Anderlecht | I | U |
| 04.12.2025 | Cup | Genk | 1-1 (1-0) | Anderlecht | N | U |
| 14.09.2025 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-1 (0-0) | Genk | N | U |
| 25.05.2025 | Jupiler Pro League | Genk | 2-1 (1-1) | Anderlecht | I | O |
| 06.04.2025 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-2 (0-1) | Genk | I | O |
| 22.12.2024 | Jupiler Pro League | Genk | 2-0 (1-0) | Anderlecht | I | U |
| 17.09.2024 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-2 (0-1) | Genk | I | U |
| 11.05.2024 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-1 (1-0) | Genk | P | O |
| 20.04.2024 | Jupiler Pro League | Genk | 2-1 (1-0) | Anderlecht | I | O |
| 23.12.2023 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-1 (0-0) | Genk | P | O |
| 03.09.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | Anderlecht | N | U |
| 16.04.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 5-2 (2-1) | Anderlecht | I | O |
| 21.12.2022 | Cup | Genk | 0-0 (0-0) | Anderlecht | N | U |
| 13.11.2022 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-2 (0-1) | Genk | I | U |
| 20.02.2022 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (2-0) | Genk | P | U |
| 29.08.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (0-0) | Anderlecht | I | U |
| 15.05.2021 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-2 (1-1) | Genk | I | O |
| 12.05.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-1) | Anderlecht | N | U |
| 14.03.2021 | Cup | Anderlecht | 1-2 (0-1) | Genk | I | O |
| 07.02.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 1-2 (1-2) | Anderlecht | P | O |
| 11.12.2020 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-0 (0-0) | Genk | P | U |
| 22.12.2019 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (0-0) | Genk | P | U |
| 23.08.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (0-0) | Anderlecht | I | U |
| 16.05.2019 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-1 (0-1) | Genk | N | U |
| 30.03.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 3-0 (1-0) | Anderlecht | I | O |
| 02.12.2018 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-1 (0-0) | Genk | I | U |
| 15.09.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (0-0) | Anderlecht | I | U |
| 20.05.2018 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-2 (0-2) | Genk | I | O |
| 21.04.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 2-1 (1-1) | Anderlecht | I | O |
| 21.01.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-1) | Anderlecht | P | U |
| 22.10.2017 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-1 (0-0) | Genk | I | U |
| 26.02.2017 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (1-0) | Genk | P | U |
| 18.09.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 0-2 (0-0) | Anderlecht | P | U |
| 19.05.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 5-2 (1-1) | Anderlecht | I | O |
| 03.04.2016 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-0 (0-0) | Genk | P | U |
| 06.12.2015 | Jupiler Pro League | Genk | 0-0 (0-0) | Anderlecht | N | U |
| 13.09.2015 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-0 (0-0) | Genk | N | U |
| 22.02.2015 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-0) | Anderlecht | P | U |
| 05.10.2014 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-0 (0-0) | Genk | N | U |
| 11.05.2014 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 4-0 (2-0) | Genk | P | O |
| 21.04.2014 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (0-0) | Anderlecht | I | U |
| 02.03.2014 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (0-0) | Genk | P | U |