Charleroi 2 - 0 Genk — rezultat
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Charleroi Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2021 | Kortrijk | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 26.09.2021 | KV Mechelen | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.09.2021 | Club Brugge KV | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.09.2021 | Gent | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 28.08.2021 | Beerschot Wilrijk | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 22.08.2021 | Zulte Waregem | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 13.08.2021 | Antwerp | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.08.2021 | OH Leuven | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 31.07.2021 | St. Truiden | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.07.2021 | Oostende | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Genk Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2021 | AS Eupen | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 30.09.2021 | Dinamo Zagreb | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 26.09.2021 | Seraing United | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.09.2021 | Antwerp | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 19.09.2021 | St. Truiden | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 16.09.2021 | Rapid Vienna | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2021 | Union St. Gilloise | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2021 | Anderlecht | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.08.2021 | OH Leuven | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 10.08.2021 | Shakhtar Donetsk | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2021 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-2 (0-1) | Genk | I | O |
| 18.10.2020 | Jupiler Pro League | Genk | 2-1 (1-0) | Charleroi | I | O |
| 01.02.2020 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (1-0) | Charleroi | I | U |
| 13.09.2019 | Jupiler Pro League | Charleroi | 2-1 (2-0) | Genk | P | O |
| 02.03.2019 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-1 (0-1) | Genk | N | U |
| 19.08.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 3-1 (1-1) | Charleroi | I | O |
| 13.05.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 4-1 (2-1) | Charleroi | I | O |
| 13.04.2018 | Jupiler Pro League | Charleroi | 2-2 (2-1) | Genk | N | O |
| 17.12.2017 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-1 (0-0) | Genk | N | U |
| 19.08.2017 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-0) | Charleroi | P | U |
| 19.02.2017 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | Charleroi | N | U |
| 26.10.2016 | Jupiler Pro League | Charleroi | 2-1 (1-1) | Genk | P | O |
| 29.05.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 5-1 (3-1) | Charleroi | I | O |
| 26.05.2016 | Jupiler Pro League | Charleroi | 2-0 (1-0) | Genk | P | U |
| 26.12.2015 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-0 (0-0) | Genk | P | U |
| 28.08.2015 | Jupiler Pro League | Genk | 2-0 (1-0) | Charleroi | I | U |
| 31.01.2015 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-0 (0-0) | Genk | P | U |
| 27.09.2014 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | Charleroi | N | U |