Uporedi kvote: Charleroi - Union St. Gilloise
05.09.2026 14:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 95.4% | 94.3% | 95.3% | – | 95.3% | 93.4% |
| 1 | 4.22 4.5% | 4.25 4.7% | 4.30 6.5% | 4.10 2.4% | - | 4.10 0.0% | 4.10 0.0% |
| X | 3.72 2.8% | 3.75 2.5% | 3.55 1.4% | 3.65 1.4% | - | 3.65 0.0% | 3.50 0.0% |
| 2 | 1.82 3.2% | 1.83 3.7% | 1.83 2.8% | 1.88 1.6% | - | 1.88 0.0% | 1.85 0.0% |
| 0-2 | 2.03 1.0% | 2.04 1.0% | 2.00 0.0% | 1.95 2.5% | - | 2.02 3.8% | 1.97 0.0% |
| 3+ | 1.78 1.1% | 1.80 0.6% | 1.80 1.1% | 1.76 1.7% | - | 1.80 2.9% | 1.76 0.0% |
| 4+ | 2.80 1.8% | 2.80 1.8% | 3.05 1.7% | 2.85 2.9% | - | 3.05 5.2% | 3.00 0.0% |
| GG | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | 1.75 0.0% | 1.71 1.8% | - | 1.69 0.6% | 1.71 0.0% |
| NG | 2.06 0.0% | 2.06 0.0% | 2.05 0.0% | 2.02 2.4% | - | 2.15 0.0% | 2.04 0.0% |
| I2+ | 2.56 1.2% | 2.56 1.2% | 2.75 1.9% | 2.52 3.8% | - | 2.75 1.9% | 2.70 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Charleroi
Union St. Gilloise
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Charleroi Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kortrijk | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | KV Mechelen | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Lommel United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | OH Leuven | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Standard Liege | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.05.2026 | OH Leuven | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.05.2026 | KVC Westerlo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Antwerp | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 02.05.2026 | Genk | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | OH Leuven | A | 0-2 (0-0) | P | U |
Union St. Gilloise Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | St. Truiden | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Anderlecht | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Zulte Waregem | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Bodo/Glimt | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.08.2026 | KVC Westerlo | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 04.08.2026 | Bodo/Glimt | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 31.07.2026 | Club Brugge KV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Anderlecht | H | 5-1 (4-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Club Brugge KV | A | 5-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Cup | Union St. Gilloise | 4-1 (1-1) | Charleroi | I | O |
| 04.02.2026 | Cup | Charleroi | 0-0 (0-0) | Union St. Gilloise | N | U |
| 14.12.2025 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-1 (0-1) | Union St. Gilloise | N | U |
| 18.10.2025 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 3-1 (1-1) | Charleroi | I | O |
| 11.01.2025 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-2 (1-0) | Union St. Gilloise | I | O |
| 16.08.2024 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 1-0 (0-0) | Charleroi | I | U |
| 10.12.2023 | Jupiler Pro League | Charleroi | 1-3 (0-1) | Union St. Gilloise | I | O |
| 01.10.2023 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 3-1 (3-1) | Charleroi | I | O |
| 28.01.2023 | Jupiler Pro League | Charleroi | 0-1 (0-1) | Union St. Gilloise | I | U |
| 29.07.2022 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 1-0 (0-0) | Charleroi | I | U |
| 19.02.2022 | Jupiler Pro League | Charleroi | 0-3 (0-2) | Union St. Gilloise | I | O |
| 06.11.2021 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 4-0 (3-0) | Charleroi | I | O |