Genk 2 - 3 Club Brugge KV — rezultat
28.11.2021 12:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Genk Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2021 | Dinamo Zagreb | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.11.2021 | Beerschot Wilrijk | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 07.11.2021 | Cercle Brugge | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.11.2021 | West Ham | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 31.10.2021 | Zulte Waregem | A | 2-6 (0-2) | P | O |
| 27.10.2021 | Sint-Eloois-Winkel | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 24.10.2021 | Gent | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 21.10.2021 | West Ham | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.10.2021 | Charleroi | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 03.10.2021 | AS Eupen | A | 3-2 (1-1) | I | O |
Club Brugge KV Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2021 | RB Leipzig | H | 0-5 (0-4) | I | O |
| 19.11.2021 | KV Mechelen | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 07.11.2021 | Standard Liege | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.11.2021 | Manchester City | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 30.10.2021 | St. Truiden | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 27.10.2021 | Deinze | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 24.10.2021 | Antwerp | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.10.2021 | Manchester City | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 15.10.2021 | Kortrijk | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.10.2021 | Anderlecht | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2021 | Super Cup | Club Brugge KV | 3-2 (1-1) | Genk | I | O |
| 23.05.2021 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-2 (0-0) | Genk | P | O |
| 07.05.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 3-0 (0-0) | Club Brugge KV | P | O |
| 24.01.2021 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-2 (1-2) | Genk | I | O |
| 30.08.2020 | Jupiler Pro League | Genk | 1-2 (0-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 01.03.2020 | Jupiler Pro League | Genk | 1-2 (1-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 01.09.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-1 (1-0) | Genk | N | U |
| 12.05.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-2 (0-1) | Genk | I | O |
| 14.04.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 3-1 (1-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 17.02.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-1 (2-0) | Genk | I | O |
| 03.11.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (1-0) | Club Brugge KV | N | U |
| 27.04.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | Club Brugge KV | N | U |
| 02.04.2018 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (0-0) | Genk | I | U |
| 17.02.2018 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-2 (1-1) | Genk | N | O |
| 25.10.2017 | Jupiler Pro League | Genk | 2-0 (1-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 04.03.2017 | Jupiler Pro League | Genk | 2-1 (2-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 06.11.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-1 (0-0) | Genk | N | U |
| 01.05.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-1 (2-0) | Genk | I | O |
| 20.04.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 4-2 (3-0) | Club Brugge KV | P | O |
| 28.02.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 3-2 (1-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 08.11.2015 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (0-0) | Genk | I | U |
| 21.12.2014 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 4-1 (1-1) | Genk | I | O |
| 14.09.2014 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (1-1) | Club Brugge KV | N | U |
| 15.05.2014 | Jupiler Pro League | Genk | 3-2 (1-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 16.04.2014 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (0-0) | Genk | I | U |
| 09.02.2014 | Jupiler Pro League | Genk | 1-3 (1-1) | Club Brugge KV | I | O |