Uporedi kvote: Kortrijk - Zulte Waregem
06.09.2026 14:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.4% | 94.1% | 94.9% | – | 95.2% | 93.5% |
| 1 | 2.87 0.0% | 2.88 0.0% | 3.00 3.4% | 2.92 1.7% | - | 2.85 1.7% | 2.90 3.6% |
| X | 3.56 0.0% | 3.58 0.0% | 3.40 0.0% | 3.50 1.4% | - | 3.65 4.3% | 3.40 1.5% |
| 2 | 2.36 0.0% | 2.37 0.0% | 2.30 2.1% | 2.35 2.9% | - | 2.35 2.1% | 2.32 0.0% |
| 0-2 | 2.06 0.0% | 2.07 0.0% | 2.05 2.4% | 2.00 5.3% | - | 2.06 5.1% | 2.02 1.0% |
| 3+ | 1.76 0.0% | 1.77 0.0% | 1.75 1.2% | 1.73 3.9% | - | 1.77 4.3% | 1.72 1.8% |
| 4+ | 2.72 0.0% | 2.72 0.0% | 2.95 1.7% | 2.77 6.1% | - | 3.00 6.3% | 2.90 1.8% |
| GG | 1.59 0.0% | 1.59 0.0% | 1.63 1.9% | 1.61 3.0% | - | 1.63 4.1% | 1.61 1.9% |
| NG | 2.21 0.0% | 2.21 0.0% | 2.25 0.0% | 2.17 3.3% | - | 2.25 4.7% | 2.20 0.9% |
| I2+ | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | 2.70 1.9% | 2.50 0.0% | - | 2.70 3.6% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Kortrijk
Zulte Waregem
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Kortrijk Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Anderlecht | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Charleroi | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Antwerp | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 07.08.2026 | Club Brugge KV | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.04.2026 | RWDM | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Waasland-beveren | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | KAA Gent II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Francs Borains | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Olympic Charleroi | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Lommel United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Zulte Waregem Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KVC Westerlo | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Waasland-beveren | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Union St. Gilloise | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Genk | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Dender | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 01.05.2026 | Cercle Brugge | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | RAAL La Louviere | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 19.04.2026 | RAAL La Louviere | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | Dender | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Cercle Brugge | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2023 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 3-3 (1-2) | Kortrijk | N | O |
| 15.10.2022 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-3 (1-0) | Zulte Waregem | I | O |
| 19.02.2022 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 5-0 (2-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 25.09.2021 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (0-0) | Kortrijk | N | O |
| 27.02.2021 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-2 (1-1) | Zulte Waregem | I | O |
| 02.11.2020 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-1 (0-0) | Kortrijk | N | U |
| 29.02.2020 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (2-0) | Kortrijk | N | O |
| 19.10.2019 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-0 (1-0) | Zulte Waregem | P | U |
| 26.12.2018 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 4-2 (0-1) | Zulte Waregem | P | O |
| 21.09.2018 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 0-2 (0-0) | Kortrijk | P | U |
| 25.02.2018 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 0-1 (0-0) | Zulte Waregem | I | U |
| 09.09.2017 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (1-2) | Kortrijk | N | O |
| 21.01.2017 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-3 (0-1) | Zulte Waregem | I | O |
| 17.09.2016 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-1 (1-1) | Kortrijk | I | O |
| 05.03.2016 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-0 (1-0) | Zulte Waregem | P | U |
| 01.11.2015 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (1-1) | Kortrijk | N | O |
| 23.11.2014 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 3-1 (0-1) | Zulte Waregem | P | O |
| 27.07.2014 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-0 (0-0) | Kortrijk | I | U |