KV Mechelen 2 - 2 Zulte Waregem — rezultat
23.10.2021 16:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
KV Mechelen Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2021 | Beerschot Wilrijk | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.10.2021 | Standard Liege | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 26.09.2021 | Charleroi | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.09.2021 | OH Leuven | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.09.2021 | Anderlecht | A | 7-2 (1-1) | I | O |
| 27.08.2021 | Kortrijk | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 22.08.2021 | Union St. Gilloise | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.08.2021 | Gent | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 07.08.2021 | AS Eupen | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 31.07.2021 | Seraing United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Zulte Waregem Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2021 | Antwerp | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 03.10.2021 | Seraing United | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 25.09.2021 | Kortrijk | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 18.09.2021 | Union St. Gilloise | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 11.09.2021 | Cercle Brugge | H | 2-4 (1-0) | I | O |
| 29.08.2021 | Oostende | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 22.08.2021 | Charleroi | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.08.2021 | Club Brugge KV | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 07.08.2021 | St. Truiden | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 01.08.2021 | Standard Liege | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2021 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 4-2 (2-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 22.11.2020 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-2 (0-1) | KV Mechelen | P | O |
| 23.11.2019 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 0-2 (0-1) | Zulte Waregem | I | U |
| 27.07.2019 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 0-2 (0-1) | KV Mechelen | P | U |
| 20.01.2018 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 0-2 (0-0) | Zulte Waregem | I | U |
| 28.10.2017 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-1 (1-1) | KV Mechelen | I | O |
| 26.12.2016 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 0-0 (0-0) | KV Mechelen | N | U |
| 24.09.2016 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 2-3 (2-0) | Zulte Waregem | I | O |
| 21.02.2016 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-3 (1-0) | KV Mechelen | P | O |
| 24.10.2015 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 3-4 (2-2) | Zulte Waregem | I | O |
| 02.05.2015 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 3-0 (2-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 12.04.2015 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 0-1 (0-1) | KV Mechelen | P | U |
| 28.02.2015 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-3 (2-1) | KV Mechelen | P | O |
| 28.10.2014 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 1-1 (0-0) | Zulte Waregem | N | U |