St. Truiden 1 - 2 Club Brugge KV — rezultat
11.04.2026 18:45 • Belgija - Jupiler Pro liga
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | 9 | 0 | 1 | 26 | 8 | 18 | 3.4 | 27 |
| 2 | Union St. Gilloise | 10 | 8 | 2 | 0 | 29 | 7 | 22 | 3.6 | 26 |
| 3 | Gent | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 6 | 13 | 2.5 | 25 |
| 4 | Charleroi | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | 12 | 9 | 3.3 | 24 |
| 5 | Anderlecht | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 19 |
| 6 | Genk | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 15 |
| 7 | Lommel United | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | KVC Westerlo | 10 | 4 | 2 | 4 | 25 | 25 | 0 | 5 | 14 |
| 9 | Standard Liege | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 12 |
| 10 | Zulte Waregem | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 16 | -4 | 2.8 | 11 |
| 11 | Antwerp | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 22 | -6 | 3.8 | 10 |
| 12 | Waasland-beveren | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 20 | -7 | 3.3 | 10 |
| 13 | OH Leuven | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 9 |
| 14 | KV Mechelen | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 17 | -7 | 3 | 9 |
| 15 | St. Truiden | 10 | 2 | 2 | 6 | 18 | 21 | -3 | 3.9 | 8 |
| 16 | RAAL La Louviere | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 7 |
| 17 | Cercle Brugge | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | 22 | -9 | 3.5 | 6 |
| 18 | Kortrijk | 9 | 1 | 1 | 7 | 3 | 19 | -16 | 2.4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 7 | Waasland-beveren | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 8 | KVC Westerlo | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 14 | 2 | 6 | 8 |
| 9 | Standard Liege | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 10 | Lommel United | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 7 |
| 11 | RAAL La Louviere | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Antwerp | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 4.2 | 7 |
| 13 | KV Mechelen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 7 |
| 14 | Zulte Waregem | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 16 | St. Truiden | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 15 |
| 2 | Club Brugge KV | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 3 | Charleroi | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 8 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | -2 | 4 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 13 | -1 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 4.2 | 4 |
| 11 | OH Leuven | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 12 | Antwerp | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 13 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 14 | Genk | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 2 |
| 15 | Cercle Brugge | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 2 |
| 16 | Waasland-beveren | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 15 | -10 | 4 | 1 |
| 17 | Kortrijk | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 11 | -10 | 2.4 | 1 |
| 18 | RAAL La Louviere | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 0 |
Forma i statistika timova
St. Truiden Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Union St. Gilloise | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 15.03.2026 | Genk | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Cercle Brugge | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Antwerp | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Dender | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 15.02.2026 | Zulte Waregem | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 06.02.2026 | KVC Westerlo | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 31.01.2026 | Charleroi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.01.2026 | RAAL La Louviere | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Club Brugge KV Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Anderlecht | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 22.03.2026 | KV Mechelen | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 14.03.2026 | KVC Westerlo | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.03.2026 | Anderlecht | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.03.2026 | Charleroi | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 24.02.2026 | Atletico Madrid | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 21.02.2026 | OH Leuven | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 18.02.2026 | Atletico Madrid | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 15.02.2026 | Cercle Brugge | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Standard Liege | H | 3-0 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-2 (2-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 21.09.2025 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (1-0) | St. Truiden | I | U |
| 15.02.2025 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-2 (2-0) | Club Brugge KV | N | O |
| 23.11.2024 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 7-0 (3-0) | St. Truiden | I | O |
| 17.03.2024 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (0-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 01.10.2023 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-1 (0-0) | St. Truiden | N | U |
| 19.01.2023 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-1 (0-1) | Club Brugge KV | N | U |
| 21.12.2022 | Cup | Club Brugge KV | 1-4 (1-1) | St. Truiden | P | O |
| 19.10.2022 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-0 (1-0) | St. Truiden | I | O |
| 15.01.2022 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (1-0) | St. Truiden | I | U |
| 30.10.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (1-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 10.01.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (0-2) | Club Brugge KV | I | O |
| 05.12.2020 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 07.12.2019 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (1-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 02.08.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 6-0 (4-0) | St. Truiden | I | O |
| 02.03.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 27.10.2018 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-2 (1-2) | Club Brugge KV | N | O |
| 11.03.2018 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-1 (0-0) | Club Brugge KV | I | U |
| 29.10.2017 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 4-1 (2-1) | St. Truiden | I | O |
| 12.03.2017 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-2 (0-1) | St. Truiden | N | O |
| 18.11.2016 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-1 (0-0) | Club Brugge KV | I | U |
| 05.03.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-0 (1-0) | St. Truiden | I | O |
| 24.07.2015 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (0-1) | Club Brugge KV | P | O |