St. Truiden 1 - 2 Genk — rezultat
28.09.2025 11:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
St. Truiden Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Club Brugge KV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | KVC Westerlo | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 29.08.2025 | Cercle Brugge | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2025 | Zulte Waregem | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 17.08.2025 | RAAL La Louviere | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.08.2025 | Dender | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.08.2025 | Charleroi | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 27.07.2025 | Gent | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 10.05.2025 | Kortrijk | A | 2-2 (2-2) | N | O |
| 04.05.2025 | Beerschot Wilrijk | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Genk Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2025 | Rangers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Union St. Gilloise | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.09.2025 | Charleroi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.09.2025 | Anderlecht | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Zulte Waregem | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 28.08.2025 | Lech Poznan | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 21.08.2025 | Lech Poznan | A | 1-5 (1-4) | P | O |
| 15.08.2025 | OH Leuven | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 10.08.2025 | Standard Liege | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 03.08.2025 | Antwerp | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2025 | Cup | St. Truiden | 0-4 (0-1) | Genk | I | O |
| 01.12.2024 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-2 (0-1) | Genk | N | O |
| 20.10.2024 | Jupiler Pro League | Genk | 3-2 (3-1) | St. Truiden | I | O |
| 28.01.2024 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-1 (0-1) | Genk | N | U |
| 24.09.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 3-3 (0-3) | St. Truiden | N | O |
| 05.03.2023 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-2 (1-1) | Genk | N | O |
| 03.09.2022 | Jupiler Pro League | Genk | 0-0 (0-0) | St. Truiden | N | U |
| 13.03.2022 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-1) | St. Truiden | P | U |
| 19.09.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (1-0) | Genk | I | O |
| 11.04.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 4-0 (3-0) | St. Truiden | I | O |
| 10.02.2021 | Cup | Genk | 1-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 07.11.2020 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (1-2) | Genk | I | O |
| 30.11.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 1-2 (1-2) | St. Truiden | P | O |
| 28.09.2019 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-3 (0-1) | Genk | N | O |
| 18.01.2019 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-3 (1-1) | Genk | I | O |
| 05.08.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | St. Truiden | N | U |
| 27.01.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (0-0) | St. Truiden | N | U |
| 16.09.2017 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (0-0) | Genk | P | O |
| 10.02.2017 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-3 (0-3) | Genk | I | O |
| 23.10.2016 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 19.12.2015 | Jupiler Pro League | Genk | 3-0 (1-0) | St. Truiden | I | O |
| 21.08.2015 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-1 (1-0) | Genk | P | O |