St. Truiden 0 - 3 Gent — rezultat
22.01.2023 20:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | 9 | 0 | 1 | 26 | 8 | 18 | 3.4 | 27 |
| 2 | Union St. Gilloise | 10 | 8 | 2 | 0 | 29 | 7 | 22 | 3.6 | 26 |
| 3 | Gent | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 6 | 13 | 2.5 | 25 |
| 4 | Charleroi | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | 12 | 9 | 3.3 | 24 |
| 5 | Anderlecht | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 19 |
| 6 | Genk | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 15 |
| 7 | Lommel United | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | KVC Westerlo | 10 | 4 | 2 | 4 | 25 | 25 | 0 | 5 | 14 |
| 9 | Standard Liege | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 12 |
| 10 | Zulte Waregem | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 16 | -4 | 2.8 | 11 |
| 11 | Antwerp | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 22 | -6 | 3.8 | 10 |
| 12 | Waasland-beveren | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 20 | -7 | 3.3 | 10 |
| 13 | OH Leuven | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 9 |
| 14 | KV Mechelen | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 17 | -7 | 3 | 9 |
| 15 | St. Truiden | 10 | 2 | 2 | 6 | 18 | 21 | -3 | 3.9 | 8 |
| 16 | RAAL La Louviere | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 7 |
| 17 | Cercle Brugge | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | 22 | -9 | 3.5 | 6 |
| 18 | Kortrijk | 9 | 1 | 1 | 7 | 3 | 19 | -16 | 2.4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 7 | Waasland-beveren | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 8 | KVC Westerlo | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 14 | 2 | 6 | 8 |
| 9 | Standard Liege | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 10 | Lommel United | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 7 |
| 11 | RAAL La Louviere | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Antwerp | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 4.2 | 7 |
| 13 | KV Mechelen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 7 |
| 14 | Zulte Waregem | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 16 | St. Truiden | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 15 |
| 2 | Club Brugge KV | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 3 | Charleroi | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 8 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | -2 | 4 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 5 | 1 | 1 | 3 | 12 | 13 | -1 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 4.2 | 4 |
| 11 | OH Leuven | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 12 | Antwerp | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 13 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 14 | Genk | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 2 |
| 15 | Cercle Brugge | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 2 |
| 16 | Waasland-beveren | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 15 | -10 | 4 | 1 |
| 17 | Kortrijk | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 11 | -10 | 2.4 | 1 |
| 18 | RAAL La Louviere | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 0 |
Forma i statistika timova
St. Truiden Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2023 | Club Brugge KV | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.01.2023 | AS Eupen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.01.2023 | Zulte Waregem | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.01.2023 | Standard Liege | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.12.2022 | Zulte Waregem | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2022 | Club Brugge KV | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 12.11.2022 | Cercle Brugge | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.11.2022 | Meux | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.11.2022 | Seraing United | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 29.10.2022 | KVC Westerlo | A | 2-3 (0-2) | P | O |
Gent Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2023 | Charleroi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.01.2023 | Kortrijk | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 12.01.2023 | Union St. Gilloise | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 07.01.2023 | Antwerp | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.12.2022 | Standard Liege | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.12.2022 | Cercle Brugge | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.11.2022 | Kortrijk | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 09.11.2022 | Dessel Sport | A | 0-5 (0-4) | P | O |
| 06.11.2022 | Club Brugge KV | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.11.2022 | Molde | H | 4-0 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2022 | Jupiler Pro League | Gent | 1-1 (1-0) | St. Truiden | N | U |
| 18.12.2021 | Jupiler Pro League | Gent | 2-1 (1-0) | St. Truiden | I | O |
| 25.07.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (1-1) | Gent | P | O |
| 27.01.2021 | Jupiler Pro League | Gent | 1-1 (0-1) | St. Truiden | N | U |
| 09.08.2020 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (1-1) | Gent | P | O |
| 23.02.2020 | Jupiler Pro League | Gent | 4-1 (3-0) | St. Truiden | I | O |
| 27.10.2019 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-0 (0-0) | Gent | N | U |
| 17.03.2019 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-2 (0-1) | Gent | I | U |
| 16.09.2018 | Jupiler Pro League | Gent | 1-2 (0-1) | St. Truiden | P | O |
| 10.02.2018 | Jupiler Pro League | Gent | 3-0 (1-0) | St. Truiden | I | O |
| 30.07.2017 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-2 (0-1) | Gent | P | O |
| 17.12.2016 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-1 (0-0) | Gent | P | O |
| 24.09.2016 | Jupiler Pro League | Gent | 2-1 (0-0) | St. Truiden | I | O |
| 13.12.2015 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-2 (0-1) | Gent | I | U |
| 16.08.2015 | Jupiler Pro League | Gent | 1-0 (1-0) | St. Truiden | I | U |