Uporedi kvote: St. Truiden - RAAL La Louviere
05.09.2026 18:45 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.5% | 94.5% | 95.0% | – | 95.3% | 93.6% |
| 1 | 1.64 4.1% | 1.65 4.1% | 1.63 1.2% | 1.66 0.0% | - | 1.65 2.9% | 1.65 0.0% |
| X | 4.00 4.2% | 4.04 4.7% | 4.15 1.2% | 4.00 0.0% | - | 3.85 0.0% | 3.75 0.0% |
| 2 | 5.10 6.3% | 5.17 6.8% | 4.90 2.1% | 5.00 0.0% | - | 5.45 10.1% | 5.10 0.0% |
| 0-2 | 1.97 0.0% | 1.98 0.0% | 1.95 1.0% | 1.92 5.0% | - | 2.00 7.8% | 1.93 0.0% |
| 3+ | 1.84 0.0% | 1.85 0.0% | 1.83 1.1% | 1.78 4.1% | - | 1.83 7.6% | 1.80 0.0% |
| 4+ | 2.89 0.0% | 2.89 0.0% | 3.15 1.6% | 2.92 7.4% | - | 3.15 14.5% | 3.10 0.0% |
| GG | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.85 0.0% | 1.80 3.4% | - | 1.80 5.9% | 1.84 0.0% |
| NG | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | 1.93 0.0% | 1.90 3.6% | - | 2.00 4.8% | 1.89 0.0% |
| I2+ | 2.59 0.0% | 2.59 0.0% | 2.80 0.0% | 2.55 0.0% | - | 2.80 7.7% | 2.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
St. Truiden Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Union St. Gilloise | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Antwerp | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Omonia Nicosia | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 20.08.2026 | Omonia Nicosia | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Cercle Brugge | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Lommel United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | KV Mechelen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Anderlecht | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | Gent | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.05.2026 | Club Brugge KV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
RAAL La Louviere Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KV Mechelen | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 21.08.2026 | Standard Liege | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Gent | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Anderlecht | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Cercle Brugge | H | 4-1 (0-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Dender | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 26.04.2026 | Zulte Waregem | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Zulte Waregem | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.04.2026 | Cercle Brugge | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Dender | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Jupiler Pro League | RAAL La Louviere | 1-2 (0-0) | St. Truiden | P | O |
| 17.08.2025 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (1-0) | RAAL La Louviere | P | O |