Slavia Praha II 0 - 2 Vlasim — rezultat
09.10.2026 15:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Slavia Praha II Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Vysocina Jihlava | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Viktoria Zizkov | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.09.2026 | Usti nad Labem | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Opava | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 23.08.2026 | Hanacka | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 14.08.2026 | Dukla Praha | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Trinec | H | 3-2 (3-2) | P | O |
| 02.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.07.2026 | Pribram | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.05.2026 | Vlasim | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Vlasim Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Taborsko | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 15.09.2026 | Slovan Liberec | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 11.09.2026 | Dukla Praha | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Trinec | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Banik Sokolov | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 21.08.2026 | Pribram | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 14.08.2026 | Kladno | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Vysoke Myto | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 07.08.2026 | Viktoria Zizkov | H | 4-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | FNL | Slavia Praha II | 3-2 (1-1) | Vlasim | P | O |
| 18.07.2025 | FNL | Vlasim | 0-1 (0-0) | Slavia Praha II | P | U |
| 16.04.2025 | FNL | Slavia Praha II | 1-1 (0-0) | Vlasim | N | U |
| 02.10.2024 | FNL | Vlasim | 2-2 (1-2) | Slavia Praha II | N | O |
| 19.04.2023 | FNL | Slavia Praha II | 1-1 (0-0) | Vlasim | N | U |
| 18.09.2022 | FNL | Vlasim | 3-1 (3-1) | Slavia Praha II | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 90.2% | 92.0% | 91.9% | 92.3% | 90.0% |
| 1 | 2.30 3.6% | 2.30 3.6% | 2.35 14.6% | 2.40 10.6% | 2.39 16.0% | 2.40 14.3% | 2.38 15.0% |
| X | 3.54 4.1% | 3.54 4.1% | 3.75 2.7% | 3.60 1.4% | 3.84 2.9% | 4.00 14.3% | 3.70 1.4% |
| 2 | 2.47 14.5% | 2.47 14.5% | 2.40 15.8% | 2.55 10.5% | 2.44 18.4% | 2.40 23.8% | 2.38 16.5% |
| 0-2 | 2.66 6.8% | 2.66 6.8% | 2.85 14.0% | 2.67 6.0% | - | 2.80 9.8% | 2.85 14.0% |
| 3+ | 1.37 3.5% | 1.37 3.5% | 1.34 5.6% | 1.38 3.5% | - | 1.38 4.8% | 1.36 6.2% |
| 4+ | 1.96 5.8% | 1.96 5.8% | 1.93 10.2% | 1.97 4.8% | 1.96 10.9% | 2.00 7.0% | 1.95 11.4% |
| GG | 1.35 2.9% | 1.35 2.9% | 1.32 5.7% | 1.37 2.8% | 1.34 6.3% | 1.33 5.0% | 1.34 5.6% |
| NG | 2.86 6.3% | 2.86 6.3% | 2.90 11.5% | 2.85 5.6% | 2.95 12.6% | 3.05 13.0% | 2.95 12.6% |
| I2+ | 1.96 3.9% | 1.96 3.9% | 2.00 7.0% | 2.00 3.4% | 2.02 7.3% | 2.05 4.7% | 2.02 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice