Usti nad Labem 2 - 3 Opava — rezultat
09.10.2026 16:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Usti nad Labem Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Banik Ostrava II | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.09.2026 | Vysocina Jihlava | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 04.09.2026 | Slavia Praha II | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Taborsko | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.08.2026 | Varnsdorf | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Dukla Praha | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 17.08.2026 | Trinec | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Karlovy Vary | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 07.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 3-3 (3-0) | N | O |
| 01.08.2026 | Hanacka | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Opava Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Hanacka | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Dukla Praha | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Slavia Praha II | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 21.08.2026 | Trinec | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Taborsko | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 12.08.2026 | Frydlant | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Kladno | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.07.2026 | Pribram | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.07.2026 | Karvina | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | FNL | Usti nad Labem | 2-1 (1-0) | Opava | P | O |
| 17.10.2025 | FNL | Opava | 3-3 (2-2) | Usti nad Labem | N | O |
| 11.05.2022 | FNL | Opava | 2-0 (0-0) | Usti nad Labem | I | U |
| 19.11.2021 | FNL | Usti nad Labem | 0-2 (0-2) | Opava | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.1% | 91.9% | 91.9% | 92.5% | 90.1% |
| 1 | 1.84 9.4% | 1.84 9.4% | 1.83 3.7% | 1.92 2.5% | 1.85 0.0% | 1.92 1.1% | 1.83 3.7% |
| X | 3.46 1.1% | 3.46 1.1% | 3.55 1.4% | 3.55 0.0% | 3.60 2.7% | 3.65 0.0% | 3.55 1.4% |
| 2 | 3.61 13.2% | 3.61 13.2% | 3.55 7.6% | 3.50 4.5% | 3.70 3.1% | 3.50 2.8% | 3.55 7.6% |
| 0-2 | 2.03 6.9% | 2.03 6.9% | 2.05 4.7% | 2.05 0.0% | 2.10 4.5% | 2.06 6.4% | 2.08 4.6% |
| 3+ | 1.67 5.7% | 1.67 5.7% | 1.63 3.2% | 1.67 0.0% | 1.65 3.8% | 1.68 5.0% | 1.65 3.8% |
| 4+ | 2.62 7.8% | 2.62 7.8% | 2.70 5.9% | 2.60 0.0% | - | 2.70 5.9% | 2.70 5.9% |
| GG | 1.59 4.6% | 1.59 4.6% | 1.58 5.3% | 1.61 0.0% | 1.60 3.2% | 1.61 3.9% | 1.60 3.9% |
| NG | 2.17 6.5% | 2.17 6.5% | 2.15 4.4% | 2.17 0.0% | 2.18 4.4% | 2.20 4.3% | 2.18 5.2% |
| I2+ | 2.34 5.4% | 2.34 5.4% | 2.45 2.9% | 2.40 0.0% | 2.51 3.7% | 2.55 6.3% | 2.50 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice