Vysocina Jihlava 2 - 2 Prostejov — rezultat
09.10.2026 16:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Vysocina Jihlava Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Slavia Praha II | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Usti nad Labem | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 04.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Dukla Praha | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Motorlet Praha | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 21.08.2026 | Taborsko | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Hanacka | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 12.08.2026 | Havlickuv Brod | A | 1-5 (1-4) | P | O |
| 07.08.2026 | Pribram | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Trinec | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Prostejov Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Dukla Praha | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 12.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.09.2026 | Sigma Olomouc | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Taborsko | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Hanacka | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Tatran Vsechovice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Kladno | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Pribram | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 11.08.2026 | Kurim | A | 0-7 (0-3) | P | O |
| 07.08.2026 | Karvina | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | FNL | Vysocina Jihlava | 1-1 (1-0) | Prostejov | N | U |
| 22.08.2025 | FNL | Prostejov | 0-3 (0-1) | Vysocina Jihlava | P | O |
| 04.04.2025 | FNL | Vysocina Jihlava | 3-0 (2-0) | Prostejov | P | O |
| 23.08.2024 | FNL | Prostejov | 2-1 (1-1) | Vysocina Jihlava | I | O |
| 27.04.2024 | FNL | Prostejov | 3-0 (2-0) | Vysocina Jihlava | I | O |
| 01.10.2023 | FNL | Vysocina Jihlava | 2-1 (0-1) | Prostejov | P | O |
| 29.04.2023 | FNL | Prostejov | 1-0 (0-0) | Vysocina Jihlava | I | U |
| 07.10.2022 | FNL | Vysocina Jihlava | 1-1 (1-0) | Prostejov | N | U |
| 23.04.2022 | FNL | Vysocina Jihlava | 1-0 (0-0) | Prostejov | P | U |
| 16.10.2021 | FNL | Prostejov | 2-1 (1-1) | Vysocina Jihlava | I | O |
| 15.04.2021 | FNL | Prostejov | 2-4 (1-1) | Vysocina Jihlava | P | O |
| 02.10.2020 | FNL | Vysocina Jihlava | 1-2 (0-0) | Prostejov | I | O |
| 04.07.2020 | FNL | Vysocina Jihlava | 3-2 (0-1) | Prostejov | P | O |
| 02.11.2019 | FNL | Prostejov | 1-1 (0-0) | Vysocina Jihlava | N | U |
| 08.05.2019 | FNL | Prostejov | 1-1 (1-0) | Vysocina Jihlava | N | U |
| 26.10.2018 | FNL | Vysocina Jihlava | 1-0 (0-0) | Prostejov | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.7% | 91.5% | 91.7% | 92.5% | 90.0% |
| 1 | 1.68 11.1% | 1.68 11.1% | 1.70 0.0% | 1.69 1.2% | 1.73 3.0% | 1.70 0.0% | 1.71 0.0% |
| X | 3.64 7.1% | 3.64 7.1% | 3.75 7.1% | 3.80 0.0% | 3.80 3.8% | 3.85 2.7% | 3.75 7.1% |
| 2 | 4.20 12.3% | 4.20 12.3% | 3.85 7.2% | 4.20 3.4% | 4.02 11.8% | 4.30 3.4% | 3.85 7.2% |
| 0-2 | 2.20 10.6% | 2.20 10.6% | 2.25 13.6% | 2.25 12.5% | 2.31 14.9% | 2.26 7.6% | 2.28 14.0% |
| 3+ | 1.57 7.6% | 1.57 7.6% | 1.53 8.9% | 1.56 8.8% | 1.54 9.9% | 1.57 8.7% | 1.54 9.9% |
| 4+ | 2.38 11.9% | 2.38 11.9% | 2.40 15.8% | 2.37 12.2% | - | 2.45 12.5% | 2.45 14.9% |
| GG | 1.55 7.2% | 1.55 7.2% | 1.53 7.3% | 1.58 8.7% | 1.54 10.5% | 1.54 9.9% | 1.54 8.9% |
| NG | 2.24 9.3% | 2.24 9.3% | 2.25 12.5% | 2.22 11.0% | 2.30 15.0% | 2.30 15.0% | 2.28 12.3% |
| I2+ | 2.22 6.7% | 2.22 6.7% | 2.30 9.8% | 2.22 8.3% | 2.32 11.1% | 2.35 11.3% | 2.32 10.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice