Buducnost Podgorica 0 - 1 Iskra — rezultat
02.10.2022 13:00 • Crna Gora - Prva liga
Mečevi iz lige Crna Gora - Prva liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||||
| ── First League ── | ||||
| Jezero - Decic | 03.11.2026 16:00 | - | - | - |
| ── Knockout phase ── | ||||
| Otrant-Olympic - Arsenal Tivat | 03.11.2026 12:00 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||
| ── First League ── | ||
| Jezero - Decic | 03.11 16:00 |
-
|
-
|
-
|
| ── Knockout phase ── | ||
| Otrant-Olympic - Arsenal Tivat | 03.11 12:00 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Crna Gora - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost Podgorica | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | 12 | 6 | 2.3 | 22 |
| 2 | Mornar | 14 | 5 | 6 | 3 | 20 | 15 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Otrant-Olympic | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 17 | 4 | 2.9 | 21 |
| 4 | Sutjeska | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.2 | 20 |
| 5 | Bokelj | 12 | 5 | 4 | 3 | 10 | 9 | 1 | 1.6 | 19 |
| 6 | Decic | 12 | 5 | 3 | 4 | 12 | 10 | 2 | 1.8 | 18 |
| 7 | Petrovac | 13 | 3 | 6 | 4 | 12 | 13 | -1 | 1.9 | 15 |
| 8 | Jezero | 13 | 2 | 6 | 5 | 15 | 22 | -7 | 2.8 | 12 |
| 9 | Mladost DG | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | 22 | -11 | 2.5 | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 12 | 1 | 6 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.1 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 13 |
| 2 | Bokelj | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 1.8 | 13 |
| 3 | Buducnost Podgorica | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 3 | 12 |
| 4 | Mornar | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.4 | 12 |
| 5 | Decic | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.6 | 12 |
| 6 | Jezero | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 7 | Otrant-Olympic | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 8 | Petrovac | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 8 |
| 9 | Mladost DG | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 10 | Arsenal Tivat | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant-Olympic | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.1 | 12 |
| 2 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 3 | Mornar | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 2.6 | 9 |
| 4 | Sutjeska | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0.8 | 7 |
| 5 | Petrovac | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 7 |
| 6 | Arsenal Tivat | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 7 |
| 7 | Decic | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 6 |
| 8 | Bokelj | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.4 | 6 |
| 9 | Mladost DG | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 16 | -11 | 3 | 4 |
| 10 | Jezero | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 3 |
Forma i statistika timova
Buducnost Podgorica Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2022 | Mornar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 11.09.2022 | Jezero | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.09.2022 | Decic | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2022 | Jedinstvo | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 28.08.2022 | Arsenal Tivat | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 24.08.2022 | Iskra | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.08.2022 | Sutjeska | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2022 | Rudar Velenje | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.08.2022 | Decic | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 31.07.2022 | Petrovac | A | 4-2 (1-1) | I | O |
Iskra Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2022 | Petrovac | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.09.2022 | Mornar | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.09.2022 | Kom | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 03.09.2022 | Jezero | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 28.08.2022 | Jedinstvo | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 24.08.2022 | Buducnost Podgorica | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.08.2022 | Arsenal Tivat | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 16.08.2022 | Sutjeska | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 06.08.2022 | Rudar Velenje | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.07.2022 | Decic | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2022 | First League | Iskra | 1-1 (0-1) | Buducnost Podgorica | N | U |
| 16.04.2022 | First League | Buducnost Podgorica | 4-2 (0-0) | Iskra | P | O |
| 24.02.2022 | First League | Iskra | 3-2 (2-0) | Buducnost Podgorica | I | O |
| 23.10.2021 | First League | Buducnost Podgorica | 4-1 (1-1) | Iskra | P | O |
| 07.08.2021 | First League | Iskra | 2-1 (0-1) | Buducnost Podgorica | I | O |
| 14.05.2021 | First League | Iskra | 1-1 (1-1) | Buducnost Podgorica | N | U |
| 14.03.2021 | First League | Buducnost Podgorica | 1-0 (1-0) | Iskra | P | U |
| 02.12.2020 | First League | Iskra | 0-2 (0-1) | Buducnost Podgorica | P | U |
| 30.09.2020 | First League | Buducnost Podgorica | 1-0 (0-0) | Iskra | P | U |
| 28.07.2020 | First League | Buducnost Podgorica | - | Iskra | - | U |
| 12.06.2020 | First League | Iskra | 4-1 (0-0) | Buducnost Podgorica | I | O |
| 05.12.2019 | First League | Buducnost Podgorica | 1-0 (0-0) | Iskra | P | U |
| 22.09.2019 | First League | Iskra | 2-2 (1-0) | Buducnost Podgorica | N | O |
| 07.04.2019 | First League | Buducnost Podgorica | 3-1 | Iskra | P | O |
| 09.12.2018 | First League | Iskra | 0-0 (0-0) | Buducnost Podgorica | N | U |
| 29.09.2018 | First League | Buducnost Podgorica | 1-0 (1-0) | Iskra | P | U |
| 03.08.2018 | First League | Iskra | 0-1 (0-0) | Buducnost Podgorica | P | U |