ASA Aarhus 0 - 4 Randers FC — rezultat
19.08.2026 16:00 • Danska - DBU kup
Mečevi iz lige Danska - DBU kup
Forma i statistika timova
ASA Aarhus Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2026 | Viby | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.08.2025 | Lyseng | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.08.2024 | Thisted FC | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 08.08.2023 | Lyseng | H | 2-4 (0-2) | I | O |
| 04.08.2022 | Frederikshavn | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 10.11.2020 | B 93 | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 07.10.2020 | Grindsted | A | 1-2 | P | O |
| 01.09.2020 | Aalborg Chang | H | 4-0 | P | O |
Randers FC Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | FC Copenhagen | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 09.08.2026 | Lyngby | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2026 | FC Nordsjaelland | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.07.2026 | Silkeborg | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.05.2026 | FC Copenhagen | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.05.2026 | Odense | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 03.05.2026 | Vejle | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Silkeborg | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.04.2026 | FC Fredericia | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 19.04.2026 | Odense | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.8% | 89.8% | 90.4% | 91.1% | 92.0% | 91.7% | – |
| 1 | 12.70 41.9% | 12.70 41.9% | 11.50 0.0% | 11.00 15.8% | 12.60 5.9% | 12.10 10.0% | - |
| X | 6.35 27.0% | 6.35 27.0% | 6.10 0.0% | 6.30 6.8% | 6.25 1.6% | 6.25 4.2% | - |
| 2 | 1.14 10.2% | 1.14 10.2% | 1.17 0.0% | 1.18 2.5% | 1.18 0.8% | 1.18 1.7% | - |
| 0-2 | 2.35 6.3% | 2.35 6.3% | 2.55 0.0% | 2.42 7.6% | 2.52 1.6% | 2.40 6.7% | - |
| 3+ | 1.47 7.5% | 1.47 7.5% | 1.45 0.0% | 1.47 5.2% | 1.46 0.7% | 1.48 4.5% | - |
| 4+ | 2.23 7.9% | 2.23 7.9% | 2.20 0.0% | 2.20 7.2% | 2.22 1.4% | 2.20 8.3% | - |
| GG | 2.15 10.3% | 2.15 10.3% | 2.10 0.0% | 2.15 2.4% | 2.18 3.3% | 2.15 0.0% | - |
| NG | 1.61 7.5% | 1.61 7.5% | 1.60 0.0% | 1.63 1.2% | 1.58 2.5% | 1.60 0.0% | - |
| I2+ | 2.18 5.6% | 2.18 5.6% | 2.15 0.0% | 2.10 4.5% | 2.19 0.9% | 2.20 4.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice