Uporedi kvote: Deportivo Cuenca - Orense SC
07.11.2026 16:30 • Ekvador - Liga Pro
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,4 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 89.4% | – | – | – |
| 1 | - | - | - | 2.07 0.0% | - | - | - |
| X | - | - | - | 3.10 0.0% | - | - | - |
| 2 | - | - | - | 3.20 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | - | - | - | 1.62 0.0% | - | - | - |
| 3+ | - | - | - | 2.15 0.0% | - | - | - |
| 4+ | - | - | - | 3.85 0.0% | - | - | - |
| GG | - | - | - | 1.95 0.0% | - | - | - |
| NG | - | - | - | 1.76 0.0% | - | - | - |
| I2+ | - | - | - | 3.05 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Deportivo Cuenca
Orense SC
H2H serije
Mečevi iz lige Ekvador - Liga Pro
Tabele Ekvador - Liga Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 34 | 26 | 3 | 5 | 77 | 35 | 42 | 3.3 | 81 |
| 2 | Macara | 35 | 20 | 6 | 9 | 50 | 35 | 15 | 2.4 | 66 |
| 3 | Aucas | 35 | 15 | 9 | 11 | 38 | 38 | 0 | 2.2 | 54 |
| 4 | Universidad Catolica | 35 | 14 | 11 | 10 | 54 | 33 | 21 | 2.5 | 53 |
| 5 | LDU de Quito | 35 | 15 | 8 | 12 | 37 | 31 | 6 | 1.9 | 53 |
| 6 | Barcelona SC | 34 | 12 | 12 | 10 | 38 | 31 | 7 | 2 | 48 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 18 | 13 | 3 | 2 | 40 | 16 | 24 | 3.1 | 42 |
| 2 | Macara | 17 | 11 | 3 | 3 | 27 | 14 | 13 | 2.4 | 36 |
| 3 | Universidad Catolica | 17 | 10 | 3 | 4 | 38 | 17 | 21 | 3.2 | 33 |
| 4 | Barcelona SC | 16 | 9 | 5 | 2 | 23 | 11 | 12 | 2.1 | 32 |
| 5 | LDU de Quito | 18 | 8 | 5 | 5 | 18 | 15 | 3 | 1.8 | 29 |
| 6 | Aucas | 18 | 8 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 2.4 | 27 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 16 | 13 | 0 | 3 | 37 | 19 | 18 | 3.5 | 39 |
| 2 | Macara | 18 | 9 | 3 | 6 | 23 | 21 | 2 | 2.4 | 30 |
| 3 | Aucas | 17 | 7 | 6 | 4 | 17 | 15 | 2 | 1.9 | 27 |
| 4 | LDU de Quito | 17 | 7 | 3 | 7 | 19 | 16 | 3 | 2.1 | 24 |
| 5 | Universidad Catolica | 18 | 4 | 8 | 6 | 16 | 16 | 0 | 1.8 | 20 |
| 6 | Barcelona SC | 18 | 3 | 7 | 8 | 15 | 20 | -5 | 1.9 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 35 | 14 | 9 | 12 | 43 | 39 | 4 | 2.3 | 51 |
| 2 | Guayaquil City FC | 35 | 12 | 11 | 12 | 38 | 43 | -5 | 2.3 | 47 |
| 3 | Leones del Norte | 35 | 12 | 10 | 13 | 39 | 40 | -1 | 2.3 | 46 |
| 4 | Emelec | 35 | 11 | 9 | 15 | 31 | 43 | -12 | 2.1 | 42 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 17 | 10 | 3 | 4 | 27 | 15 | 12 | 2.5 | 33 |
| 2 | Guayaquil City FC | 18 | 7 | 8 | 3 | 20 | 16 | 4 | 2 | 29 |
| 3 | Emelec | 18 | 8 | 4 | 6 | 18 | 18 | 0 | 2 | 28 |
| 4 | Leones del Norte | 17 | 7 | 5 | 5 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 26 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones del Norte | 18 | 5 | 5 | 8 | 16 | 23 | -7 | 2.2 | 20 |
| 2 | Libertad | 18 | 4 | 6 | 8 | 16 | 24 | -8 | 2.2 | 18 |
| 3 | Guayaquil City FC | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 27 | -9 | 2.6 | 18 |
| 4 | Emelec | 17 | 3 | 5 | 9 | 13 | 25 | -12 | 2.2 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Cuenca | 35 | 12 | 8 | 15 | 31 | 42 | -11 | 2.1 | 44 |
| 2 | Mushuc Runa SC | 34 | 9 | 13 | 12 | 39 | 46 | -7 | 2.5 | 40 |
| 3 | Orense SC | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 51 | -8 | 2.7 | 39 |
| 4 | Delfin SC | 35 | 10 | 8 | 17 | 30 | 41 | -11 | 2 | 38 |
| 5 | Tecnico Universitario | 35 | 11 | 4 | 20 | 34 | 47 | -13 | 2.3 | 37 |
| 6 | Manta FC | 34 | 7 | 6 | 21 | 22 | 49 | -27 | 2.1 | 27 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Delfin SC | 18 | 9 | 3 | 6 | 20 | 15 | 5 | 1.9 | 30 |
| 2 | Orense SC | 18 | 7 | 5 | 6 | 28 | 23 | 5 | 2.8 | 26 |
| 3 | Mushuc Runa SC | 16 | 6 | 7 | 3 | 17 | 15 | 2 | 2 | 25 |
| 4 | Tecnico Universitario | 17 | 7 | 2 | 8 | 22 | 22 | 0 | 2.6 | 23 |
| 5 | Deportivo Cuenca | 17 | 6 | 5 | 6 | 18 | 20 | -2 | 2.2 | 23 |
| 6 | Manta FC | 18 | 5 | 4 | 9 | 10 | 17 | -7 | 1.5 | 19 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Cuenca | 18 | 6 | 3 | 9 | 13 | 22 | -9 | 1.9 | 21 |
| 2 | Mushuc Runa SC | 18 | 3 | 6 | 9 | 22 | 31 | -9 | 2.9 | 15 |
| 3 | Tecnico Universitario | 18 | 4 | 2 | 12 | 12 | 25 | -13 | 2.1 | 14 |
| 4 | Orense SC | 17 | 3 | 4 | 10 | 15 | 28 | -13 | 2.5 | 13 |
| 5 | Delfin SC | 17 | 1 | 5 | 11 | 10 | 26 | -16 | 2.1 | 8 |
| 6 | Manta FC | 16 | 2 | 2 | 12 | 12 | 32 | -20 | 2.8 | 8 |
Forma i statistika timova
Deportivo Cuenca Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Delfin SC | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 24.10.2026 | Manta FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.10.2026 | Tecnico Universitario | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.10.2026 | Orense SC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | Mushuc Runa SC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | LDU de Quito | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.09.2026 | Libertad | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Guayaquil City FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Tecnico Universitario | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Mushuc Runa SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Orense SC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Tecnico Universitario | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.10.2026 | Delfin SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 19.10.2026 | Mushuc Runa SC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.10.2026 | Deportivo Cuenca | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.09.2026 | Manta FC | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 15.09.2026 | Universidad Catolica | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Guayaquil City FC | H | 4-3 (2-2) | P | O |
| 03.09.2026 | Leones del Norte | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Macara | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 23.08.2026 | Barcelona SC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Liga Pro | Orense SC | 0-0 (0-0) | Deportivo Cuenca | N | U |
| 16.08.2026 | Liga Pro | Orense SC | 2-0 (0-0) | Deportivo Cuenca | I | U |
| 22.04.2026 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-3 (0-1) | Orense SC | I | O |
| 31.08.2025 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-1 (0-0) | Orense SC | N | U |
| 10.05.2025 | Liga Pro | Orense SC | 1-0 (0-0) | Deportivo Cuenca | I | U |
| 10.08.2024 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-2 (1-1) | Orense SC | I | O |
| 10.03.2024 | Liga Pro | Orense SC | 1-1 (0-1) | Deportivo Cuenca | N | U |
| 03.09.2023 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-0 (0-0) | Orense SC | P | U |
| 08.04.2023 | Liga Pro | Orense SC | 2-0 (2-0) | Deportivo Cuenca | I | U |
| 15.10.2022 | Liga Pro | Orense SC | 1-0 (0-0) | Deportivo Cuenca | I | U |
| 24.05.2022 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-1 (0-0) | Orense SC | N | U |
| 22.08.2021 | Liga Pro | Orense SC | 1-1 (0-0) | Deportivo Cuenca | N | U |
| 23.03.2021 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 1-0 (0-0) | Orense SC | P | U |
| 10.11.2020 | Liga Pro | Orense SC | 1-1 (0-0) | Deportivo Cuenca | N | U |
| 25.08.2020 | Liga Pro | Deportivo Cuenca | 2-2 (2-1) | Orense SC | N | O |