Port Vale 2 - 0 Mansfield Town — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Port Vale Domaćin
- Dao
- 0.7
- Primio
- 1
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 33%
- Bez datog
- 33%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Colchester | A | - | I | U |
| 26.09.2026 | Northampton | H | - | I | U |
| 22.09.2026 | Chesterfield | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.09.2026 | Walsall | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Exeter City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Salford City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Swindon Town | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Crewe | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Tranmere | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Oldham | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Mansfield Town Gost
- Dao
- 0.7
- Primio
- 1
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 33%
- Bez datog
- 67%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Wigan | A | - | I | U |
| 26.09.2026 | Leyton Orient | H | - | I | U |
| 19.09.2026 | Burton Albion | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 12.09.2026 | Huddersfield | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Bradford | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Reading | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Luton | H | 5-2 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Peterborough | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.08.2026 | Manchester City U21 | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 15.08.2026 | Doncaster | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | League One | Mansfield Town | 3-0 (0-0) | Port Vale | I | O |
| 20.09.2025 | League One | Port Vale | 2-1 (0-0) | Mansfield Town | P | O |
| 31.10.2023 | League Cup | Mansfield Town | 0-1 (0-0) | Port Vale | P | U |
| 28.05.2022 | League Two | Mansfield Town | 0-3 (0-2) | Port Vale | P | O |
| 15.03.2022 | League Two | Port Vale | 3-1 (1-1) | Mansfield Town | P | O |
| 19.10.2021 | League Two | Mansfield Town | 1-1 (0-1) | Port Vale | N | U |
| 08.05.2021 | League Two | Port Vale | 0-3 (0-2) | Mansfield Town | I | O |
| 02.01.2021 | League Two | Mansfield Town | 4-0 (2-0) | Port Vale | I | O |
| 26.12.2019 | League Two | Mansfield Town | 2-2 (0-0) | Port Vale | N | O |
| 03.12.2019 | EFL Trophy | Port Vale | 2-2 (0-0) | Mansfield Town | N | O |
| 21.09.2019 | League Two | Port Vale | 2-2 (1-1) | Mansfield Town | N | O |
| 09.03.2019 | League Two | Port Vale | 2-1 (0-0) | Mansfield Town | P | O |
| 17.11.2018 | League Two | Mansfield Town | 1-0 (1-0) | Port Vale | I | U |
| 21.04.2018 | League Two | Mansfield Town | 1-1 (0-0) | Port Vale | N | U |
| 21.11.2017 | League Two | Port Vale | 0-4 (0-1) | Mansfield Town | I | O |
| 04.10.2016 | EFL Trophy | Port Vale | 0-1 (0-0) | Mansfield Town | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.6% | 92.4% | 91.8% | 92.5% | 91.6% |
| 1 | 2.24 11.1% | 2.24 11.1% | 2.20 8.3% | 2.27 17.5% | 2.21 8.7% | 2.25 8.2% | 2.15 10.4% |
| X | 3.58 6.0% | 3.58 6.0% | 3.75 8.7% | 3.75 0.0% | 3.77 9.0% | 3.75 0.0% | 3.80 10.1% |
| 2 | 2.68 5.5% | 2.68 5.5% | 2.70 3.8% | 2.67 20.3% | 2.69 4.3% | 2.70 10.2% | 2.75 5.8% |
| 0-2 | 2.38 15.5% | 2.38 15.5% | 2.55 24.4% | 2.47 19.3% | 1.96 3.9% | 2.47 19.9% | 2.60 28.1% |
| 3+ | 1.46 17.0% | 1.46 17.0% | 1.45 14.7% | 1.48 11.9% | 1.75 3.6% | 1.48 11.9% | 1.43 15.4% |
| 4+ | 2.19 20.1% | 2.19 20.1% | 2.20 22.8% | 2.20 18.5% | 2.21 2.8% | 2.20 18.5% | 2.15 24.6% |
| GG | 1.42 9.6% | 1.42 9.6% | 1.42 10.1% | 1.43 11.2% | 1.42 10.1% | 1.38 10.4% | 1.41 10.8% |
| NG | 2.62 17.5% | 2.62 17.5% | 2.65 20.5% | 2.62 19.1% | 2.65 19.4% | 2.80 21.7% | 2.70 21.6% |
| I2+ | 2.19 10.2% | 2.19 10.2% | 2.20 15.4% | 2.12 14.2% | 2.18 15.5% | 2.20 13.7% | 2.15 17.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice