Uporedi kvote: Reading - Barnsley
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | – | 89.8% | – | – | – |
| 1 | 1.58 0.0% | 1.58 0.0% | - | 1.51 0.0% | - | - | - |
| X | 4.30 0.0% | 4.30 0.0% | - | 4.15 0.0% | - | - | - |
| 2 | 4.88 0.0% | 4.88 0.0% | - | 4.75 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | - | 2.62 0.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | - | 1.43 0.0% | - | - | - |
| 4+ | 2.09 0.0% | 2.09 0.0% | - | 2.07 0.0% | - | - | - |
| GG | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | - | 1.53 0.0% | - | - | - |
| NG | 2.42 0.0% | 2.42 0.0% | - | 2.35 0.0% | - | - | - |
| I2+ | 2.03 0.0% | 2.03 0.0% | - | 2.02 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Engleska - Liga 1
Tabele Engleska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 2 | Bradford | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 17 |
| 3 | Stockport County | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.4 | 16 |
| 4 | Huddersfield | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 5 | Cambridge United | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 16 |
| 6 | Reading | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3.7 | 15 |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 15 |
| 8 | Oxford United | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | 9 | 7 | 3.1 | 15 |
| 9 | Stevenage | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 12 |
| 10 | Burton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 3 | 12 |
| 11 | Mansfield Town | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 12 |
| 12 | AFC Wimbledon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 12 |
| 13 | Leyton Orient | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 11 |
| 14 | Luton | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.9 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | 9 |
| 18 | Blackpool | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 8 |
| 19 | Barnsley | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 20 | Peterborough | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 7 |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 15 | -6 | 3 | 6 |
| 24 | Wigan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mansfield Town | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 11 |
| 2 | Reading | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 10 |
| 3 | Cambridge United | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 4 | Stockport County | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 5 | Plymouth | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 6 | Huddersfield | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 7 | AFC Wimbledon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 8 | Bradford | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Stevenage | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Burton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Sheffield Wednesday | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 5 |
| 12 | Oxford United | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| 13 | Blackpool | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 14 | Luton | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 16 | Notts County | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 20 | Wycombe | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 22 | Leyton Orient | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 23 | Leicester | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| 24 | Wigan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxford United | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 2 | Plymouth | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 3 | Sheffield Wednesday | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Bradford | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 5 | Leyton Orient | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 6 | Huddersfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 7 | Stockport County | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 8 | Wycombe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Cambridge United | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 11 | Luton | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5.5 | 6 |
| 12 | Burton Albion | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Reading | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 5 |
| 14 | Stevenage | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | AFC Wimbledon | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | Peterborough | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 20 | Notts County | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 22 | Blackpool | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 23 | Wigan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 24 | Mansfield Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Reading Domaćin
- Dao
- 1.5
- Primio
- 1.2
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | Leyton Orient | H | - | I | U |
| 17.10.2026 | Wigan | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.10.2026 | Chelsea U21 | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 10.10.2026 | Milton Keynes Dons | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Bradford | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.09.2026 | Wycombe | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 19.09.2026 | Notts County | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.09.2026 | Brentford | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 12.09.2026 | Cambridge United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Oxford United | A | - | I | U |
Barnsley Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Luton | A | - | I | U |
| 17.10.2026 | Cambridge United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 10.10.2026 | Stockport County | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 06.10.2026 | Fleetwood Town | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 03.10.2026 | Milton Keynes Dons | H | - | I | U |
| 26.09.2026 | Bradford | A | - | I | U |
| 22.09.2026 | Leeds United U21 | H | 3-4 (0-3) | I | O |
| 19.09.2026 | Leicester | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.09.2026 | Peterborough | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 12.09.2026 | Plymouth | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | League One | Reading | 2-2 (1-1) | Barnsley | N | O |
| 13.09.2025 | League One | Barnsley | 3-2 (1-1) | Reading | I | O |
| 03.05.2025 | League One | Reading | 2-4 (0-0) | Barnsley | I | O |
| 26.11.2024 | League One | Barnsley | 2-2 (1-0) | Reading | N | O |
| 13.04.2024 | League One | Barnsley | 2-2 (1-1) | Reading | N | O |
| 09.12.2023 | League One | Reading | 1-3 (1-1) | Barnsley | I | O |
| 02.04.2022 | Championship | Barnsley | 1-1 (1-0) | Reading | N | U |
| 16.10.2021 | Championship | Reading | 1-0 (0-0) | Barnsley | P | U |
| 02.04.2021 | Championship | Barnsley | 1-1 (0-1) | Reading | N | U |
| 19.09.2020 | Championship | Reading | 2-0 (0-0) | Barnsley | P | U |
| 29.02.2020 | Championship | Reading | 2-0 (1-0) | Barnsley | P | U |
| 11.12.2019 | Championship | Barnsley | 1-1 (0-0) | Reading | N | U |
| 30.12.2017 | Championship | Barnsley | 1-1 (0-0) | Reading | N | U |
| 28.11.2017 | Championship | Reading | 3-0 (2-0) | Barnsley | P | O |
| 11.02.2017 | Championship | Reading | 0-0 (0-0) | Barnsley | N | U |
| 17.09.2016 | Championship | Barnsley | 1-2 (0-2) | Reading | P | O |
| 25.03.2014 | Championship | Reading | 1-3 (1-1) | Barnsley | I | O |