Trans Narva 1 - 1 Paide — rezultat
16.08.2026 14:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Trans Narva Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Kompanii Marjamaa | H | 8-0 (4-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.07.2026 | Flora II | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.07.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.07.2026 | Laagri | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 21.06.2026 | Tammeka | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.06.2026 | Kuressaare | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.06.2026 | Nomme United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Paide Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Rapid Vienna | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Rapid Vienna | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 02.08.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | Zira | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.07.2026 | Zira | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.07.2026 | Laagri | A | 5-2 (5-1) | I | O |
| 16.07.2026 | Hegelmann Litauen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Hegelmann Litauen | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.07.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 28.06.2026 | Kalju Nomme | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (51 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 15.03.2026 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (0-0) | Trans Narva | I | U |
| 27.09.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-3 (0-3) | Paide | I | O |
| 20.07.2025 | Meistriliiga | Paide | 2-0 (1-0) | Trans Narva | I | U |
| 31.05.2025 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-1) | Trans Narva | P | U |
| 15.03.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 29.09.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-3 (0-0) | Paide | I | O |
| 25.09.2024 | Meistriliiga | Paide | 2-3 (1-2) | Trans Narva | P | O |
| 04.07.2024 | Meistriliiga | Paide | 2-2 (0-2) | Trans Narva | N | O |
| 28.04.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (1-0) | Paide | N | U |
| 04.11.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-3 (0-2) | Paide | I | O |
| 27.08.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 28.05.2023 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-1) | Trans Narva | P | O |
| 12.04.2023 | Cup | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 05.03.2023 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (1-1) | Trans Narva | I | O |
| 02.10.2022 | Meistriliiga | Paide | 2-0 (0-0) | Trans Narva | I | U |
| 02.07.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (0-0) | Paide | N | U |
| 18.05.2022 | Meistriliiga | Paide | 4-2 (2-1) | Trans Narva | I | O |
| 16.04.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-1) | Paide | I | O |
| 27.11.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 | Paide | N | U |
| 07.11.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-5 (0-0) | Paide | I | O |
| 02.10.2021 | Meistriliiga | Paide | 4-0 (2-0) | Trans Narva | I | O |
| 29.05.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
| 14.03.2021 | Meistriliiga | Paide | 5-1 (1-0) | Trans Narva | I | O |
| 08.11.2020 | Meistriliiga | Paide | 4-2 (2-1) | Trans Narva | I | O |
| 08.07.2020 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 14.06.2020 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (1-1) | Trans Narva | I | O |
| 29.09.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
| 03.08.2019 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (1-0) | Trans Narva | I | U |
| 11.05.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
| 06.04.2019 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 22.09.2018 | Meistriliiga | Paide | 2-5 (1-2) | Trans Narva | P | O |
| 04.08.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (1-1) | Paide | I | O |
| 22.05.2018 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | Trans Narva | P | U |
| 16.03.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 30.09.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
| 11.08.2017 | Meistriliiga | Paide | 3-1 (1-0) | Trans Narva | I | O |
| 08.07.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (1-0) | Paide | N | U |
| 04.03.2017 | Meistriliiga | Paide | 1-5 (0-3) | Trans Narva | P | O |
| 05.11.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 16.07.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 3-1 (0-0) | Paide | P | O |
| 02.07.2016 | Meistriliiga | Paide | 3-2 (1-2) | Trans Narva | I | O |
| 05.04.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-3 (1-0) | Paide | I | O |
| 19.09.2015 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 22.08.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 25.05.2015 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (1-0) | Trans Narva | I | U |
| 14.04.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 04.10.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 09.08.2014 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (0-1) | Trans Narva | N | U |
| 24.05.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 29.03.2014 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.2% | 91.6% | 91.9% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 3.90 12.2% | 3.90 8.5% | 3.20 20.0% | 3.90 4.0% | 3.93 4.4% | 3.75 15.4% | 3.80 5.0% |
| X | 3.82 1.5% | 3.82 2.7% | 3.60 0.0% | 3.75 2.7% | 3.77 1.1% | 3.75 6.3% | 3.70 0.0% |
| 2 | 1.72 1.7% | 1.72 2.4% | 1.93 11.6% | 1.76 0.6% | 1.76 1.7% | 1.80 4.3% | 1.74 2.4% |
| 0-2 | 2.09 2.3% | 2.09 0.0% | 2.20 4.8% | 2.05 2.4% | 2.14 2.4% | 2.06 1.9% | 2.12 2.4% |
| 3+ | 1.66 2.4% | 1.66 0.0% | 1.58 4.2% | 1.67 0.6% | 1.63 1.8% | 1.68 1.8% | 1.62 1.8% |
| 4+ | 2.66 3.6% | 2.66 2.7% | 2.55 5.6% | 2.60 0.8% | 2.65 3.3% | 2.70 1.9% | 2.65 3.6% |
| GG | 1.62 3.6% | 1.62 0.6% | 1.53 6.1% | 1.66 1.2% | 1.60 2.4% | 1.68 3.1% | 1.60 3.0% |
| NG | 2.15 1.4% | 2.15 1.4% | 2.30 9.5% | 2.10 0.9% | 2.18 3.3% | 2.00 4.8% | 2.18 3.8% |
| I2+ | 2.44 3.9% | 2.44 0.0% | 2.40 4.0% | 2.40 0.0% | 2.47 1.6% | 2.55 2.0% | 2.47 1.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice