Gnistan 1 - 5 AC Oulu — rezultat
Forma i statistika timova
Gnistan Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Lahti | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Turku PS | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 07.02.2026 | HJK helsinki | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 30.01.2026 | Mariehamn | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.01.2026 | Inter Turku | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 09.11.2025 | SJK | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 03.11.2025 | HJK helsinki | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 30.10.2025 | KuPS | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Ilves | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.10.2025 | Inter Turku | A | 2-1 (1-1) | I | O |
AC Oulu Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Inter Turku | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | HJK helsinki | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 28.02.2026 | KuPS | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Ilves | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.02.2026 | FF Jaro | A | 2-6 (1-2) | P | O |
| 31.01.2026 | SJK | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 24.01.2026 | VPS | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 18.10.2025 | Mariehamn | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | VPS | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Kooteepee | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2025 | Veikkausliiga | Gnistan | 3-2 (1-1) | AC Oulu | P | O |
| 10.05.2025 | Veikkausliiga | AC Oulu | 2-3 (0-0) | Gnistan | P | O |
| 27.09.2024 | Veikkausliiga | Gnistan | 1-0 (0-0) | AC Oulu | P | U |
| 18.08.2024 | Veikkausliiga | Gnistan | 2-0 (2-0) | AC Oulu | P | U |
| 11.05.2024 | Veikkausliiga | AC Oulu | 1-1 (1-1) | Gnistan | N | U |
| 17.10.2020 | Ykkönen | Gnistan | 1-2 (0-1) | AC Oulu | I | O |
| 27.06.2020 | Ykkönen | AC Oulu | 2-0 (1-0) | Gnistan | I | U |
| 19.08.2017 | Ykkönen | AC Oulu | 1-2 (0-2) | Gnistan | P | O |
| 27.06.2017 | Ykkönen | Gnistan | 2-4 (1-3) | AC Oulu | I | O |
| 29.04.2017 | Ykkönen | AC Oulu | 1-0 (1-0) | Gnistan | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.8% | 92.2% | 94.3% | 94.4% | 91.5% |
| 1 | 2.77 0.4% | 2.77 0.4% | 2.85 7.5% | 2.82 1.8% | 2.90 5.1% | 2.80 0.0% | 2.62 3.0% |
| X | 3.52 0.8% | 3.52 0.8% | 3.55 1.4% | 3.35 5.6% | 3.59 1.6% | 3.50 2.8% | 3.50 0.0% |
| 2 | 2.37 4.4% | 2.37 4.4% | 2.25 5.5% | 2.32 2.2% | 2.29 3.0% | 2.40 2.1% | 2.35 5.9% |
| 0-2 | 2.27 0.9% | 2.27 0.9% | 2.20 2.2% | 2.17 2.3% | 2.23 5.1% | 2.25 0.0% | 2.18 1.8% |
| 3+ | 1.61 2.5% | 1.61 2.5% | 1.60 1.3% | 1.61 1.3% | 1.64 3.8% | 1.62 0.0% | 1.60 2.6% |
| 4+ | 2.39 8.8% | 2.39 8.8% | 2.60 4.0% | 2.47 2.1% | 2.65 6.0% | 2.60 0.0% | 2.60 4.0% |
| GG | 1.49 0.7% | 1.49 0.7% | 1.53 2.0% | 1.52 0.7% | 1.56 3.3% | 1.52 0.7% | 1.52 1.3% |
| NG | 2.44 2.8% | 2.44 2.8% | 2.35 2.1% | 2.37 1.3% | 2.40 4.0% | 2.45 0.0% | 2.35 2.1% |
| I2+ | 2.34 1.7% | 2.34 1.7% | 2.45 2.9% | 2.37 3.0% | 2.49 4.6% | 2.45 0.0% | 2.45 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice