Nice 1 - 1 Strasbourg — rezultat
03.01.2026 18:00 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 6 | Estac Troyes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Marseille | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 11 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 13 | Lorient | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Le Mans | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 2 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Paris FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Strasbourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Lille | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 8 | Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Estac Troyes | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Le Mans | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Nice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Paris Saint Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lille | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Angers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Estac Troyes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 7 | Paris FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Lorient | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Le Havre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Toulouse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Le Mans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Nice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 18 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Nice Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Saint Etienne | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Lens | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.12.2025 | SC Braga | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2025 | Angers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.11.2025 | Lorient | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 27.11.2025 | FC Porto | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 21.11.2025 | Marseille | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 09.11.2025 | Metz | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 06.11.2025 | SC Freiburg | H | 1-3 (1-3) | I | O |
| 01.11.2025 | Paris Saint Germain | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Strasbourg Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Dunkerque | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 18.12.2025 | Breidablik | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Lorient | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.12.2025 | Aberdeen | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.12.2025 | Toulouse | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Stade Brestois 29 | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 27.11.2025 | Crystal Palace | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Lens | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Lille | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.11.2025 | BK Hacken | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2025 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (0-1) | Nice | N | O |
| 24.11.2024 | Ligue 1 | Nice | 2-1 (0-1) | Strasbourg | P | O |
| 28.04.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-3 (1-1) | Nice | P | O |
| 03.09.2023 | Ligue 1 | Nice | 2-0 (1-0) | Strasbourg | P | U |
| 13.05.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-0 (1-0) | Nice | I | U |
| 14.08.2022 | Ligue 1 | Nice | 1-1 (1-0) | Strasbourg | N | U |
| 26.02.2022 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-0 (0-0) | Nice | N | U |
| 05.12.2021 | Ligue 1 | Nice | 0-3 (0-1) | Strasbourg | I | O |
| 16.05.2021 | Ligue 1 | Nice | 0-2 (0-1) | Strasbourg | I | U |
| 29.08.2020 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-2 (0-1) | Nice | P | U |
| 11.04.2020 | Ligue 1 | Nice | 0-0 | Strasbourg | N | U |
| 26.10.2019 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-0 (1-0) | Nice | I | U |
| 03.03.2019 | Ligue 1 | Nice | 1-0 (1-0) | Strasbourg | P | U |
| 22.12.2018 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-0 (2-0) | Nice | I | U |
| 28.04.2018 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (1-0) | Nice | N | U |
| 22.10.2017 | Ligue 1 | Nice | 1-2 (0-1) | Strasbourg | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.6% | 98.6% | 95.5% | 97.1% | 95.8% | 95.1% | 95.1% |
| 1 | 3.41 14.8% | 3.41 14.8% | 3.35 26.4% | 3.45 20.2% | 3.34 19.3% | 3.20 16.4% | 3.35 24.1% |
| X | 3.64 1.7% | 3.64 1.7% | 3.40 4.6% | 3.45 1.5% | 3.53 1.7% | 3.65 4.3% | 3.40 6.3% |
| 2 | 2.24 10.8% | 2.24 10.8% | 2.20 10.2% | 2.22 9.4% | 2.17 11.4% | 2.15 15.7% | 2.18 6.0% |
| 0-2 | 2.12 1.0% | 2.12 1.0% | 2.05 2.4% | 2.05 1.5% | 2.06 2.4% | 2.10 1.4% | 2.07 6.7% |
| 3+ | 1.84 0.5% | 1.84 0.5% | 1.75 4.2% | 1.78 1.1% | 1.77 3.5% | 1.77 1.1% | 1.76 0.6% |
| 4+ | 2.80 1.1% | 2.80 1.1% | 2.95 7.3% | 2.90 1.7% | 3.00 5.3% | 3.00 3.4% | 2.95 1.7% |
| GG | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.65 6.5% | 1.62 0.6% | 1.66 3.8% | 1.63 1.9% | 1.66 1.8% |
| NG | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.25 0.0% | 2.17 0.0% | 2.22 3.1% | 2.25 2.2% | 2.25 6.1% |
| I2+ | 2.63 1.5% | 2.63 1.5% | 2.70 5.9% | 2.55 1.2% | 2.70 3.4% | 2.70 0.0% | 2.70 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice