Rennes 1 - 1 Le Havre — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 6 | Estac Troyes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Marseille | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 11 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 13 | Lorient | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Le Mans | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 2 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Paris FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Strasbourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Lille | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 8 | Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Estac Troyes | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Le Mans | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Nice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Paris Saint Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lille | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Angers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Estac Troyes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 7 | Paris FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Lorient | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Le Havre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Toulouse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Le Mans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Nice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 18 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Rennes Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Chantilly | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 03.01.2026 | Lille | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Les Sables-d'Olonne | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Stade Brestois 29 | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 06.12.2025 | Paris Saint Germain | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 28.11.2025 | Metz | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.11.2025 | Monaco | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 07.11.2025 | Paris FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Strasbourg | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 29.10.2025 | Toulouse | A | 2-2 (0-0) | N | O |
Le Havre Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Angers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | Amiens | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 14.12.2025 | Lyon | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Paris FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Lille | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.11.2025 | Paris Saint Germain | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.11.2025 | Nantes | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2025 | Toulouse | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | Stade Brestois 29 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Auxerre | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.1% | 97.1% | 96.1% | 97.0% | 95.5% | 96.2% | 95.3% |
| 1 | 1.64 5.7% | 1.64 5.7% | 1.63 3.0% | 1.63 3.0% | 1.63 4.7% | 1.63 3.0% | 1.64 1.2% |
| X | 4.29 8.3% | 4.29 8.3% | 4.33 22.0% | 4.30 10.3% | 4.21 13.8% | 4.25 6.3% | 4.10 17.1% |
| 2 | 5.36 0.6% | 5.36 0.6% | 5.10 8.5% | 5.40 8.0% | 5.10 3.4% | 5.25 1.9% | 5.10 12.1% |
| 0-2 | 2.30 10.6% | 2.30 10.6% | 2.30 19.2% | 2.30 16.8% | 2.31 14.9% | 2.37 18.5% | 2.30 19.8% |
| 3+ | 1.63 12.8% | 1.63 12.8% | 1.65 7.3% | 1.62 11.5% | 1.62 9.0% | 1.62 12.4% | 1.62 8.0% |
| 4+ | 2.44 14.1% | 2.44 14.1% | 2.60 14.8% | 2.52 17.4% | 2.59 14.5% | 2.60 18.8% | 2.60 14.8% |
| GG | 1.65 5.7% | 1.65 5.7% | 1.68 5.6% | 1.64 10.4% | 1.68 6.1% | 1.67 7.2% | 1.69 4.5% |
| NG | 2.24 13.1% | 2.24 13.1% | 2.20 14.0% | 2.12 12.8% | 2.19 9.5% | 2.15 7.5% | 2.20 14.6% |
| I2+ | 2.42 10.4% | 2.40 11.1% | 2.45 9.3% | 2.32 10.8% | 2.44 10.0% | 2.45 12.5% | 2.45 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice