Strasbourg 2 - 1 Metz — rezultat
18.01.2026 14:00 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 6 | Estac Troyes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Marseille | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 11 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 13 | Lorient | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Le Mans | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 2 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Paris FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Strasbourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Lille | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 8 | Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Estac Troyes | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Le Mans | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Nice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Paris Saint Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lille | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Angers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Estac Troyes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 7 | Paris FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Lorient | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Le Havre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Toulouse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Le Mans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Nice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 18 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Strasbourg Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Avranches | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 03.01.2026 | Nice | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.12.2025 | Dunkerque | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 18.12.2025 | Breidablik | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Lorient | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.12.2025 | Aberdeen | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.12.2025 | Toulouse | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Stade Brestois 29 | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 27.11.2025 | Crystal Palace | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Lens | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Metz Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Montpellier | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 04.01.2026 | Lorient | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.12.2025 | Biesheim | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Paris Saint Germain | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 07.12.2025 | Auxerre | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 28.11.2025 | Rennes | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 23.11.2025 | Stade Brestois 29 | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Nice | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Nantes | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Lens | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | Ligue 1 | Metz | 0-1 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 12.05.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-1 (0-0) | Metz | P | O |
| 24.09.2023 | Ligue 1 | Metz | 0-1 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 09.01.2022 | Ligue 1 | Metz | 0-2 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 17.09.2021 | Ligue 1 | Strasbourg | 3-0 (3-0) | Metz | P | O |
| 14.02.2021 | Ligue 1 | Metz | 1-2 (1-1) | Strasbourg | P | O |
| 13.12.2020 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (0-1) | Metz | N | O |
| 11.01.2020 | Ligue 1 | Metz | 1-0 (0-0) | Strasbourg | I | U |
| 11.08.2019 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (1-0) | Metz | N | U |
| 01.04.2018 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (1-1) | Metz | N | O |
| 20.12.2017 | Ligue 1 | Metz | 3-0 (0-0) | Strasbourg | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.3% | 98.3% | 96.0% | 96.9% | 95.8% | 96.1% | 95.2% |
| 1 | 1.45 12.1% | 1.45 12.1% | 1.45 6.5% | 1.44 1.4% | 1.47 7.0% | 1.43 7.7% | 1.44 0.0% |
| X | 4.98 10.4% | 4.98 10.4% | 4.60 13.6% | 4.85 2.1% | 4.60 11.9% | 5.00 11.1% | 4.55 8.3% |
| 2 | 7.90 47.1% | 7.90 47.1% | 7.40 45.1% | 7.60 22.6% | 6.85 25.7% | 7.10 22.4% | 7.35 27.8% |
| 0-2 | 2.29 7.7% | 2.29 7.7% | 2.25 2.2% | 2.17 11.4% | 2.23 7.1% | 2.25 6.3% | 2.25 8.2% |
| 3+ | 1.73 6.1% | 1.73 6.1% | 1.65 6.5% | 1.69 8.3% | 1.66 6.4% | 1.68 5.0% | 1.66 12.9% |
| 4+ | 2.69 10.2% | 2.69 10.2% | 2.70 10.2% | 2.75 16.0% | 2.70 10.7% | 2.70 5.9% | 2.70 20.0% |
| GG | 1.85 8.8% | 1.85 8.8% | 1.93 18.4% | 1.90 12.4% | 1.86 12.0% | 1.90 11.8% | 1.92 16.4% |
| NG | 1.87 11.0% | 1.87 11.0% | 1.85 12.7% | 1.82 11.2% | 1.95 11.0% | 1.85 11.9% | 1.86 11.4% |
| I2+ | 2.49 10.7% | 2.49 10.7% | 2.55 10.9% | 2.40 8.1% | 2.53 8.1% | 2.55 6.3% | 2.55 14.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice