Amiens 0 - 0 Laval — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Amiens Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Annecy | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.01.2026 | Montreuil | A | 2-4 (1-3) | P | O |
| 03.01.2026 | Nancy | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 21.12.2025 | Le Havre | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 12.12.2025 | PAU | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.12.2025 | Le Mans | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Reims Sainte-Anne | A | 0-4 (0-4) | P | O |
| 22.11.2025 | Guingamp | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 15.11.2025 | Auby | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Clermont Foot | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Laval Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Bastia | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.01.2026 | Istres | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.01.2026 | Clermont Foot | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 19.12.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.12.2025 | Dunkerque | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.12.2025 | Reims | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 29.11.2025 | Saint-Pauloise | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 25.11.2025 | Bastia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.11.2025 | Estac Troyes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.11.2025 | Le Cellier Mauves | A | 0-6 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Ligue 2 | Laval | 0-3 (0-1) | Amiens | P | O |
| 25.04.2025 | Ligue 2 | Laval | 1-0 (0-0) | Amiens | I | U |
| 13.12.2024 | Ligue 2 | Amiens | 1-3 (0-1) | Laval | I | O |
| 02.03.2024 | Ligue 2 | Laval | 1-1 (1-0) | Amiens | N | U |
| 28.10.2023 | Ligue 2 | Amiens | 0-0 (0-0) | Laval | N | U |
| 02.06.2023 | Ligue 2 | Amiens | 1-2 (0-0) | Laval | I | O |
| 30.12.2022 | Ligue 2 | Laval | 0-3 (0-1) | Amiens | P | O |
| 12.05.2017 | Ligue 2 | Amiens | 3-0 (2-0) | Laval | P | O |
| 16.12.2016 | Ligue 2 | Laval | 2-2 (0-1) | Amiens | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.3% | 93.2% | 95.3% | 94.4% | 94.5% | 93.2% |
| 1 | 2.76 8.9% | 2.72 10.2% | 2.75 1.9% | 2.72 12.3% | 2.77 2.2% | 2.70 1.9% | 2.75 0.0% |
| X | 2.92 4.3% | 2.91 4.6% | 2.95 3.3% | 3.00 1.6% | 2.93 7.6% | 3.15 4.5% | 2.95 1.7% |
| 2 | 2.72 11.5% | 2.77 13.5% | 2.70 1.9% | 2.87 13.9% | 2.80 4.9% | 2.70 1.9% | 2.70 3.8% |
| 0-2 | 1.50 5.1% | 1.49 5.7% | 1.50 5.1% | 1.45 7.6% | 1.52 5.0% | 1.50 5.1% | 1.49 5.1% |
| 3+ | 2.53 8.6% | 2.56 9.9% | 2.45 8.9% | 2.57 13.2% | 2.49 8.3% | 2.55 8.5% | 2.45 8.9% |
| 4+ | 4.60 10.8% | 4.65 12.0% | 5.00 13.6% | 4.70 14.6% | 5.05 12.7% | 5.15 14.4% | 5.00 13.6% |
| GG | 2.03 4.6% | 2.05 5.7% | 2.05 5.1% | 2.10 7.7% | 2.11 6.0% | 2.10 5.0% | 2.08 5.6% |
| NG | 1.70 4.0% | 1.69 4.5% | 1.65 4.6% | 1.66 6.2% | 1.68 5.1% | 1.68 4.0% | 1.65 4.6% |
| I2+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | 3.65 9.0% | 3.60 9.1% | 3.69 7.6% | 3.80 8.6% | 3.65 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice