Annecy 1 - 0 Bastia — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Annecy Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2025 | Cannes | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Montpellier | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | Boulogne | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Rodez | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Saint Etienne | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 17.10.2025 | Clermont Foot | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.10.2025 | Laval | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | Estac Troyes | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Nancy | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 19.09.2025 | Grenoble | A | 1-3 (0-0) | P | O |
Bastia Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | US Chateau-Malo | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 07.11.2025 | Reims | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 31.10.2025 | Clermont Foot | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Nancy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.10.2025 | Estac Troyes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.10.2025 | Dunkerque | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | Grenoble | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.09.2025 | Rodez | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 20.09.2025 | Montpellier | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 16.09.2025 | Ajaccio | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2025 | Ligue 2 | Annecy | 1-1 (1-0) | Bastia | N | U |
| 27.09.2024 | Ligue 2 | Bastia | 2-2 (1-1) | Annecy | N | O |
| 27.04.2024 | Ligue 2 | Annecy | 3-2 (3-0) | Bastia | P | O |
| 07.10.2023 | Ligue 2 | Bastia | 2-1 (0-0) | Annecy | I | O |
| 15.04.2023 | Ligue 2 | Bastia | 3-0 (3-0) | Annecy | I | O |
| 01.10.2022 | Ligue 2 | Annecy | 0-2 (0-1) | Bastia | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.5% | 95.2% | 94.5% | 93.7% | 93.5% |
| 1 | 2.46 0.8% | 2.46 0.8% | 2.40 4.3% | 2.55 4.1% | 2.48 7.4% | 2.40 2.0% | 2.38 1.3% |
| X | 2.81 6.0% | 2.81 6.0% | 2.80 3.4% | 2.85 5.0% | 2.91 0.3% | 3.00 0.0% | 2.85 3.4% |
| 2 | 3.28 6.1% | 3.28 6.1% | 3.25 4.4% | 3.25 0.0% | 3.21 9.1% | 3.15 1.6% | 3.35 4.7% |
| 0-2 | 1.41 6.0% | 1.41 6.0% | 1.37 3.5% | 1.37 7.4% | 1.40 3.4% | 1.40 7.9% | 1.38 8.6% |
| 3+ | 2.83 11.9% | 2.83 11.9% | 2.85 7.5% | 2.87 16.2% | 2.91 7.4% | 2.90 16.0% | 2.85 18.8% |
| 4+ | 5.35 15.1% | 5.35 15.1% | 6.25 11.6% | 5.65 22.8% | 6.35 10.4% | 6.00 22.4% | 6.25 27.6% |
| GG | 2.22 7.8% | 2.22 7.8% | 2.30 4.5% | 2.30 12.2% | 2.36 4.0% | 2.35 14.6% | 2.35 13.0% |
| NG | 1.59 5.4% | 1.59 5.4% | 1.53 1.3% | 1.55 7.7% | 1.55 2.5% | 1.55 9.9% | 1.52 8.4% |
| I2+ | 3.88 10.9% | 3.88 10.9% | 4.10 3.8% | 4.00 11.1% | 4.16 3.2% | 3.90 14.7% | 4.10 13.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice