Laval 0 - 2 Bastia — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Laval Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Istres | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.01.2026 | Clermont Foot | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 19.12.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.12.2025 | Dunkerque | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.12.2025 | Reims | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 29.11.2025 | Saint-Pauloise | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 25.11.2025 | Bastia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.11.2025 | Estac Troyes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.11.2025 | Le Cellier Mauves | A | 0-6 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Nancy | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Bastia Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Estac Troyes | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 03.01.2026 | Grenoble | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.12.2025 | Pontivy GSI | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.12.2025 | Saint Etienne | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 05.12.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-0 | N | U |
| 29.11.2025 | Saint-Malo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.11.2025 | Laval | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.11.2025 | Annecy | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.11.2025 | US Chateau-Malo | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 07.11.2025 | Reims | H | 1-3 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2025 | Ligue 2 | Bastia | 0-2 (0-1) | Laval | P | U |
| 14.04.2025 | Ligue 2 | Bastia | 5-2 (2-1) | Laval | I | O |
| 08.11.2024 | Ligue 2 | Laval | 2-2 (1-1) | Bastia | N | O |
| 30.03.2024 | Ligue 2 | Laval | 1-2 (0-0) | Bastia | I | O |
| 16.09.2023 | Ligue 2 | Bastia | 0-3 (0-1) | Laval | P | O |
| 06.05.2023 | Ligue 2 | Laval | 2-1 (2-0) | Bastia | P | O |
| 30.07.2022 | Ligue 2 | Bastia | 0-2 (0-1) | Laval | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.6% | 95.2% | 94.4% | 94.1% | 93.3% |
| 1 | 2.48 4.6% | 2.48 4.6% | 2.40 2.1% | 2.52 8.6% | 2.56 7.1% | 2.50 6.4% | 2.35 3.1% |
| X | 2.86 2.4% | 2.86 2.4% | 2.85 1.7% | 2.85 5.0% | 2.85 2.4% | 2.90 3.3% | 2.88 0.0% |
| 2 | 3.18 3.3% | 3.18 3.3% | 3.20 1.5% | 3.30 4.3% | 3.15 6.3% | 3.15 4.5% | 3.35 1.5% |
| 0-2 | 1.37 1.4% | 1.37 1.4% | 1.40 1.4% | 1.39 2.8% | 1.53 0.0% | 1.41 2.8% | 1.41 1.4% |
| 3+ | 2.68 2.7% | 2.68 2.7% | 2.75 3.8% | 2.77 5.7% | 2.71 0.7% | 2.85 5.6% | 2.70 3.8% |
| 4+ | 5.35 2.9% | 5.35 2.9% | 5.90 5.4% | 5.30 6.0% | 5.75 0.9% | 6.25 10.6% | 5.80 5.5% |
| GG | 2.20 1.9% | 2.20 1.9% | 2.25 2.3% | 2.25 3.7% | 2.25 0.0% | 2.20 2.3% | 2.25 2.3% |
| NG | 1.60 1.2% | 1.60 1.2% | 1.55 1.9% | 1.58 1.9% | 1.61 0.6% | 1.62 1.8% | 1.56 1.3% |
| I2+ | 3.88 3.5% | 3.88 3.5% | 3.95 0.0% | 3.85 4.1% | 4.03 0.5% | 4.20 9.1% | 4.05 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice