Uporedi kvote: ADO Den Haag - Heerenveen
24.10.2026 19:00 • Holandija - Eredivisie
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 96.0% | – | 91.9% | – | – | 89.9% |
| 1 | 3.17 0.0% | 3.20 0.0% | - | 3.15 0.0% | - | - | 2.88 0.0% |
| X | 3.92 0.0% | 3.96 0.0% | - | 3.70 1.4% | - | - | 3.70 0.0% |
| 2 | 2.08 0.0% | 2.10 0.0% | - | 2.00 0.0% | - | - | 2.02 0.0% |
| 0-2 | 2.46 0.0% | 2.46 0.0% | - | 2.45 0.0% | - | - | 2.50 0.0% |
| 3+ | 1.43 0.0% | 1.43 0.0% | - | 1.49 0.0% | - | - | 1.45 0.0% |
| 4+ | 2.25 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.20 0.0% | - | - | 2.20 0.0% |
| GG | 1.43 0.0% | 1.43 0.0% | - | 1.46 0.0% | - | - | 1.42 0.0% |
| NG | 2.63 0.0% | 2.63 0.0% | - | 2.55 0.0% | - | - | 2.60 0.0% |
| I2+ | 2.12 0.0% | 2.12 0.0% | - | 2.15 0.0% | - | - | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
ADO Den Haag Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | PSV Eindhoven | H | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Telstar | A | 2-2 (2-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Cambuur | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Twente | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Fortuna Sittard | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 30.08.2026 | Feyenoord | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 23.08.2026 | GO Ahead Eagles | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Groningen | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 08.08.2026 | AZ Alkmaar | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Den Bosch | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Heerenveen Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Excelsior | H | 0-0 | I | U |
| 09.10.2026 | PSV Eindhoven | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Sparta Rotterdam | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 13.09.2026 | Telstar | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.09.2026 | AZ Alkmaar | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 30.08.2026 | Willem II | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 22.08.2026 | PEC Zwolle | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Ajax | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 09.08.2026 | Twente | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.05.2026 | Utrecht | A | 3-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2021 | Eredivisie | Heerenveen | 3-0 (1-0) | ADO Den Haag | I | O |
| 28.11.2020 | Eredivisie | ADO Den Haag | 1-1 (1-1) | Heerenveen | N | U |
| 22.02.2020 | Eredivisie | Heerenveen | 2-2 (1-2) | ADO Den Haag | N | O |
| 03.11.2019 | Eredivisie | ADO Den Haag | 1-1 (0-0) | Heerenveen | N | U |
| 09.03.2019 | Eredivisie | ADO Den Haag | 2-3 (0-1) | Heerenveen | I | O |
| 29.09.2018 | Eredivisie | Heerenveen | 1-1 (1-1) | ADO Den Haag | N | U |
| 17.04.2018 | Eredivisie | Heerenveen | 2-0 (0-0) | ADO Den Haag | I | U |
| 26.08.2017 | Eredivisie | ADO Den Haag | 1-2 (0-0) | Heerenveen | I | O |
| 14.01.2017 | Eredivisie | Heerenveen | 2-0 (0-0) | ADO Den Haag | I | U |
| 24.09.2016 | Eredivisie | ADO Den Haag | 0-3 (0-1) | Heerenveen | I | O |
| 08.05.2016 | Eredivisie | ADO Den Haag | 1-1 (1-0) | Heerenveen | N | U |
| 20.12.2015 | Eredivisie | Heerenveen | 0-4 (0-1) | ADO Den Haag | P | O |
| 07.03.2015 | Eredivisie | ADO Den Haag | 0-1 (0-0) | Heerenveen | I | U |
| 19.12.2014 | Eredivisie | Heerenveen | 0-0 (0-0) | ADO Den Haag | N | U |
| 01.02.2014 | Eredivisie | Heerenveen | 3-0 (0-0) | ADO Den Haag | I | O |