Uporedi kvote: PSV Eindhoven - Feyenoord
25.10.2026 13:30 • Holandija - Eredivisie
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 95.9% | – | 91.8% | – | – | – |
| 1 | 1.91 0.0% | 1.93 0.0% | - | 1.82 1.6% | - | - | - |
| X | 4.22 0.0% | 4.28 0.0% | - | 4.00 0.0% | - | - | - |
| 2 | 3.40 0.0% | 3.44 0.0% | - | 3.45 3.0% | - | - | - |
| 0-2 | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | - | 3.10 0.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% | - | 1.32 0.0% | - | - | - |
| 4+ | 1.82 0.0% | 1.84 0.0% | - | 1.80 0.0% | - | - | - |
| GG | 1.31 0.0% | 1.31 0.0% | - | 1.34 0.0% | - | - | - |
| NG | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | - | 3.00 0.0% | - | - | - |
| I2+ | 1.86 0.0% | 1.86 0.0% | - | 1.87 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
PSV Eindhoven
Feyenoord
H2H serije
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
PSV Eindhoven Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | ADO Den Haag | A | 0-0 | I | U |
| 13.10.2026 | RB Leipzig | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.10.2026 | Heerenveen | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2026 | Twente | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 13.09.2026 | Sparta Rotterdam | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 10.09.2026 | Shakhtar Donetsk | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.09.2026 | Ajax | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 30.08.2026 | Utrecht | A | 1-6 (1-2) | P | O |
| 23.08.2026 | Groningen | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Excelsior | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Feyenoord Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Telstar | A | 0-0 | I | U |
| 14.10.2026 | Como | H | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | AZ Alkmaar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2026 | Utrecht | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 13.09.2026 | PEC Zwolle | A | 0-7 (0-3) | P | O |
| 09.09.2026 | Barcelona | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 05.09.2026 | NEC Nijmegen | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 30.08.2026 | ADO Den Haag | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Cambuur | A | 2-5 (0-4) | P | O |
| 16.08.2026 | GO Ahead Eagles | H | 2-2 (2-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (32 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 3-0 (3-0) | Feyenoord | P | O |
| 26.10.2025 | Eredivisie | Feyenoord | 2-3 (0-1) | PSV Eindhoven | P | O |
| 11.05.2025 | Eredivisie | Feyenoord | 2-3 (2-0) | PSV Eindhoven | P | O |
| 05.02.2025 | KNVB Beker | PSV Eindhoven | 2-0 (1-0) | Feyenoord | P | U |
| 22.12.2024 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 3-0 (2-0) | Feyenoord | P | O |
| 04.08.2024 | Super Cup | PSV Eindhoven | 4-4 (1-2) | Feyenoord | N | O |
| 03.03.2024 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 2-2 (1-1) | Feyenoord | N | O |
| 24.01.2024 | KNVB Beker | Feyenoord | 1-0 (1-0) | PSV Eindhoven | I | U |
| 03.12.2023 | Eredivisie | Feyenoord | 1-2 (0-0) | PSV Eindhoven | P | O |
| 04.08.2023 | Super Cup | Feyenoord | 0-1 (0-0) | PSV Eindhoven | P | U |
| 05.02.2023 | Eredivisie | Feyenoord | 2-2 (0-1) | PSV Eindhoven | N | O |
| 18.09.2022 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 4-3 (2-2) | Feyenoord | P | O |
| 08.05.2022 | Eredivisie | Feyenoord | 2-2 (0-2) | PSV Eindhoven | N | O |
| 19.09.2021 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 0-4 (0-1) | Feyenoord | I | O |
| 14.03.2021 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 1-1 (1-1) | Feyenoord | N | U |
| 31.01.2021 | Eredivisie | Feyenoord | 3-1 (3-0) | PSV Eindhoven | I | O |
| 01.03.2020 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 1-1 (0-1) | Feyenoord | N | U |
| 15.12.2019 | Eredivisie | Feyenoord | 3-1 (2-0) | PSV Eindhoven | I | O |
| 24.02.2019 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 1-1 (0-0) | Feyenoord | N | U |
| 02.12.2018 | Eredivisie | Feyenoord | 2-1 (2-0) | PSV Eindhoven | I | O |
| 04.08.2018 | Super Cup | PSV Eindhoven | 0-0 (0-0) | Feyenoord | N | U |
| 25.02.2018 | Eredivisie | Feyenoord | 1-3 (0-2) | PSV Eindhoven | P | O |
| 31.01.2018 | KNVB Beker | Feyenoord | 2-0 (2-0) | PSV Eindhoven | I | U |
| 17.09.2017 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 1-0 (1-0) | Feyenoord | P | U |
| 26.02.2017 | Eredivisie | Feyenoord | 2-1 (1-0) | PSV Eindhoven | I | O |
| 18.09.2016 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 0-1 (0-0) | Feyenoord | I | U |
| 31.07.2016 | Super Cup | Feyenoord | 0-1 (0-1) | PSV Eindhoven | P | U |
| 17.01.2016 | Eredivisie | Feyenoord | 0-2 (0-0) | PSV Eindhoven | P | U |
| 30.08.2015 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 3-1 (1-1) | Feyenoord | P | O |
| 22.03.2015 | Eredivisie | Feyenoord | 2-1 (0-0) | PSV Eindhoven | I | O |
| 17.12.2014 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 4-3 (1-2) | Feyenoord | P | O |
| 13.04.2014 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 0-2 (0-1) | Feyenoord | I | U |