Uporedi kvote: Utrecht - PEC Zwolle
24.10.2026 14:30 • Holandija - Eredivisie
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 96.0% | – | 91.4% | – | – | 90.1% |
| 1 | 1.58 6.0% | 1.60 5.3% | - | 1.53 5.6% | - | - | 1.52 0.0% |
| X | 4.38 2.3% | 4.44 2.3% | - | 4.30 4.9% | - | - | 4.30 0.0% |
| 2 | 5.15 15.0% | 5.21 14.8% | - | 4.80 10.3% | - | - | 4.55 0.0% |
| 0-2 | 2.62 2.3% | 2.62 2.3% | - | 2.67 0.8% | - | - | 2.65 0.0% |
| 3+ | 1.38 1.4% | 1.38 1.4% | - | 1.42 0.0% | - | - | 1.41 0.0% |
| 4+ | 2.08 2.8% | 2.10 3.2% | - | 2.02 1.5% | - | - | 2.10 0.0% |
| GG | 1.48 0.7% | 1.48 0.7% | - | 1.51 2.0% | - | - | 1.49 0.0% |
| NG | 2.47 1.2% | 2.47 1.2% | - | 2.40 2.8% | - | - | 2.40 0.0% |
| I2+ | 1.99 1.5% | 1.99 1.5% | - | 2.02 0.0% | - | - | 2.10 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Utrecht
PEC Zwolle
H2H serije
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Utrecht Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Twente | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Willem II | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Feyenoord | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Excelsior | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | GO Ahead Eagles | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 30.08.2026 | PSV Eindhoven | H | 1-6 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Sparta Rotterdam | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | AZ Alkmaar | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Groningen | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 24.05.2026 | Ajax | A | 0-0 (0-0) | N | U |
PEC Zwolle Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | GO Ahead Eagles | H | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Cambuur | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Groningen | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Feyenoord | H | 0-7 (0-3) | I | O |
| 04.09.2026 | Sparta Rotterdam | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 29.08.2026 | NEC Nijmegen | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Heerenveen | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Twente | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Ajax | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Feyenoord | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Eredivisie | Utrecht | 1-1 (1-0) | PEC Zwolle | N | U |
| 31.08.2025 | Eredivisie | PEC Zwolle | 0-2 (0-2) | Utrecht | P | U |
| 01.02.2025 | Eredivisie | PEC Zwolle | 3-3 (2-0) | Utrecht | N | O |
| 11.08.2024 | Eredivisie | Utrecht | 1-0 (1-0) | PEC Zwolle | P | U |
| 03.04.2024 | Eredivisie | Utrecht | 5-1 (0-0) | PEC Zwolle | P | O |
| 27.08.2023 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-0 (0-0) | Utrecht | I | U |
| 07.05.2022 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-1 (0-1) | Utrecht | N | U |
| 25.09.2021 | Eredivisie | Utrecht | 5-1 (1-0) | PEC Zwolle | P | O |
| 30.01.2021 | Eredivisie | Utrecht | 3-3 (1-2) | PEC Zwolle | N | O |
| 21.11.2020 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-1 (1-0) | Utrecht | N | U |
| 17.01.2020 | Eredivisie | PEC Zwolle | 3-3 (1-1) | Utrecht | N | O |
| 11.08.2019 | Eredivisie | Utrecht | 3-1 (0-1) | PEC Zwolle | P | O |
| 03.02.2019 | Eredivisie | PEC Zwolle | 4-3 (1-1) | Utrecht | I | O |
| 19.08.2018 | Eredivisie | Utrecht | 2-0 (2-0) | PEC Zwolle | P | U |
| 10.02.2018 | Eredivisie | Utrecht | 2-1 (2-0) | PEC Zwolle | P | O |
| 01.12.2017 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-1 (0-1) | Utrecht | N | U |
| 18.02.2017 | Eredivisie | Utrecht | 3-1 (1-0) | PEC Zwolle | P | O |
| 14.12.2016 | KNVB Beker | PEC Zwolle | 1-2 (1-0) | Utrecht | P | O |
| 10.09.2016 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-1 (1-0) | Utrecht | N | U |
| 15.05.2016 | Eredivisie | Utrecht | 5-2 (3-0) | PEC Zwolle | P | O |
| 12.05.2016 | Eredivisie | PEC Zwolle | 0-0 (0-0) | Utrecht | N | U |
| 24.01.2016 | Eredivisie | Utrecht | 1-0 (0-0) | PEC Zwolle | P | U |
| 23.10.2015 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-2 (1-1) | Utrecht | P | O |
| 01.02.2015 | Eredivisie | Utrecht | 0-2 (0-1) | PEC Zwolle | I | U |
| 08.08.2014 | Eredivisie | PEC Zwolle | 2-0 (0-0) | Utrecht | I | U |
| 06.02.2014 | Eredivisie | Utrecht | 1-2 (1-0) | PEC Zwolle | I | O |