PEC Zwolle 1 - 3 NEC Nijmegen — rezultat
29.08.2026 19:00 • Holandija - Eredivisie
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
PEC Zwolle Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Heerenveen | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Twente | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Ajax | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Feyenoord | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Fortuna Sittard | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Heracles | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.04.2026 | PSV Eindhoven | A | 6-1 (1-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Excelsior | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.04.2026 | GO Ahead Eagles | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 21.03.2026 | NAC Breda | H | 2-1 (2-0) | P | O |
NEC Nijmegen Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Bodo/Glimt | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 19.08.2026 | Bodo/Glimt | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Willem II | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Olympiakos Piraeus | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Telstar | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 04.08.2026 | Olympiakos Piraeus | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | GO Ahead Eagles | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Groningen | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Telstar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Twente | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 2-1 (1-1) | PEC Zwolle | I | O |
| 25.10.2025 | Eredivisie | PEC Zwolle | 2-2 (1-1) | NEC Nijmegen | N | O |
| 11.01.2025 | Eredivisie | PEC Zwolle | 0-1 (0-1) | NEC Nijmegen | I | U |
| 29.10.2024 | KNVB Beker | NEC Nijmegen | 2-2 (0-1) | PEC Zwolle | N | O |
| 24.08.2024 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 1-0 (0-0) | PEC Zwolle | I | U |
| 14.04.2024 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 2-2 (0-1) | PEC Zwolle | N | O |
| 09.12.2023 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-3 (0-1) | NEC Nijmegen | I | O |
| 05.02.2022 | Eredivisie | PEC Zwolle | 1-1 (1-1) | NEC Nijmegen | N | U |
| 20.08.2021 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 2-0 (2-0) | PEC Zwolle | I | U |
| 19.12.2017 | KNVB Beker | PEC Zwolle | 2-0 (1-0) | NEC Nijmegen | P | U |
| 10.02.2017 | Eredivisie | PEC Zwolle | 2-0 (0-0) | NEC Nijmegen | P | U |
| 05.08.2016 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 1-1 (0-1) | PEC Zwolle | N | U |
| 20.04.2016 | Eredivisie | PEC Zwolle | 2-0 (2-0) | NEC Nijmegen | P | U |
| 06.12.2015 | Eredivisie | NEC Nijmegen | 2-2 (0-2) | PEC Zwolle | N | O |
| 01.03.2014 | Eredivisie | PEC Zwolle | 3-3 (2-1) | NEC Nijmegen | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.9% | 94.5% | 95.1% | 94.4% | 94.5% | 94.2% |
| 1 | 3.50 15.5% | 3.54 15.5% | 3.40 17.1% | 3.40 29.9% | 3.34 18.1% | 3.45 20.7% | 3.40 15.0% |
| X | 4.16 3.0% | 4.22 3.2% | 4.20 4.5% | 4.00 11.1% | 4.28 3.2% | 4.00 5.9% | 4.15 4.6% |
| 2 | 1.90 7.3% | 1.91 6.7% | 1.90 11.8% | 1.97 31.3% | 1.90 11.8% | 1.93 14.9% | 1.90 12.4% |
| 0-2 | 2.80 7.7% | 2.80 7.7% | 3.00 1.7% | 2.85 0.7% | 2.98 1.0% | 2.90 3.6% | 2.95 1.7% |
| 3+ | 1.34 6.9% | 1.34 6.9% | 1.38 0.0% | 1.37 0.0% | 1.38 0.7% | 1.40 1.4% | 1.36 0.7% |
| 4+ | 2.01 6.9% | 2.03 6.9% | 1.98 1.0% | 1.92 0.0% | 1.99 0.5% | 2.05 2.4% | 1.95 1.0% |
| GG | 1.36 6.2% | 1.36 6.2% | 1.38 2.8% | 1.38 6.1% | 1.38 3.5% | 1.39 4.1% | 1.36 3.5% |
| NG | 2.89 8.6% | 2.89 8.6% | 2.95 5.4% | 2.85 14.0% | 2.97 6.8% | 2.85 7.5% | 2.90 5.5% |
| I2+ | 2.02 3.8% | 2.02 3.8% | 2.05 0.0% | 1.97 1.0% | 2.05 0.5% | 2.05 2.4% | 2.02 0.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice