Be'sat Kermanshah 2 - 1 Naft Bandar Abbas — rezultat
05.10.2026 12:30 • Iran - Azadegan liga
Tabele Iran - Azadegan liga
Azadegan League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pars Jonoubi JAM | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 11 |
| 2 | Mes Rafsanjan | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.6 | 11 |
| 3 | Shenavarsazi Qeshm | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 4 | Saipa | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 9 |
| 5 | Ario Eslamshahr | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Fard Alborz | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 8 |
| 7 | Naft Masjed Soleyman | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 7 |
| 8 | Be'sat Kermanshah | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 9 | Naft Bandar Abbas | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 10 | Shahin Bandar Ameri | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 6 |
| 11 | Mes Soongoun | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 5 |
| 12 | Novin Ahvaz | 5 | 0 | 4 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 4 |
| 13 | Niroye Zamini | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 4 |
| 14 | Mes Kerman | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 3 |
| 15 | Naft Gachsaran | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | -2 | 0.8 | 3 |
| 16 | Havadar | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pars Jonoubi JAM | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 2 | Mes Rafsanjan | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.7 | 7 |
| 3 | Saipa | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Ario Eslamshahr | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 5 | Fard Alborz | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 5 |
| 6 | Mes Soongoun | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | Shahin Bandar Ameri | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 8 | Shenavarsazi Qeshm | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 9 | Be'sat Kermanshah | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 10 | Naft Masjed Soleyman | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 11 | Naft Bandar Abbas | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 12 | Novin Ahvaz | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Niroye Zamini | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Naft Gachsaran | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Mes Kerman | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 16 | Havadar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shenavarsazi Qeshm | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 2 | Naft Masjed Soleyman | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 3 | Pars Jonoubi JAM | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Mes Rafsanjan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | Be'sat Kermanshah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 3 |
| 6 | Ario Eslamshahr | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | Fard Alborz | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 8 | Naft Bandar Abbas | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Mes Kerman | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 10 | Saipa | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Niroye Zamini | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 12 | Novin Ahvaz | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 13 | Naft Gachsaran | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.3 | 2 |
| 14 | Havadar | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 15 | Shahin Bandar Ameri | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 16 | Mes Soongoun | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Be'sat Kermanshah Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Mes Rafsanjan | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2026 | Havadar | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 16.09.2026 | Naft Gachsaran | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.07.2026 | Pars Jonoubi JAM | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 11.07.2026 | Naft Bandar Abbas | A | - | I | U |
| 03.07.2026 | Fard Alborz | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 27.06.2026 | Ario Eslamshahr | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.06.2026 | Havadar | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.06.2026 | Mes Shahr-e Babak | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.06.2026 | Mes Soongoun | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Naft Bandar Abbas Gost
- Dao
- 0.5
- Primio
- 0.5
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | Naft Gachsaran | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.09.2026 | Naft Masjed Soleyman | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.09.2026 | Shahin Bandar Ameri | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.07.2026 | Saipa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.07.2026 | Be'sat Kermanshah | H | - | I | U |
| 03.07.2026 | Mes Kerman | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.06.2026 | Sanat Naft | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.06.2026 | Navad Urmia | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.06.2026 | Ario Eslamshahr | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.06.2026 | Shahrdari Noshahr | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Azadegan League | Naft Bandar Abbas | - | Be'sat Kermanshah | - | U |
| 20.12.2025 | Azadegan League | Be'sat Kermanshah | 1-1 | Naft Bandar Abbas | N | U |
| 17.03.2025 | Azadegan League | Be'sat Kermanshah | 1-1 (0-1) | Naft Bandar Abbas | N | U |
| 29.10.2024 | Azadegan League | Naft Bandar Abbas | 2-1 (2-0) | Be'sat Kermanshah | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.3% | 89.3% | – | 90.3% | 90.1% | 89.4% | 88.8% |
| 1 | 2.98 6.4% | 2.98 6.4% | - | 2.90 5.5% | 2.88 3.6% | 2.80 0.0% | 3.15 18.9% |
| X | 2.36 24.1% | 2.36 24.1% | - | 2.55 7.9% | 2.75 0.4% | 2.65 0.0% | 2.75 0.0% |
| 2 | 2.77 3.7% | 2.77 3.7% | - | 2.70 3.8% | 2.51 3.1% | 2.60 0.0% | 2.25 13.5% |
| 0-2 | 1.34 7.6% | 1.34 7.6% | - | - | - | 1.35 0.0% | 1.36 3.5% |
| 3+ | 2.78 4.1% | 2.78 4.1% | - | - | - | 2.70 0.0% | 2.75 7.8% |
| 4+ | 5.55 0.9% | 5.55 0.9% | - | - | - | 5.65 0.0% | 6.00 11.1% |
| GG | 2.20 1.8% | 2.20 1.8% | - | - | 2.30 0.4% | - | 2.28 6.0% |
| NG | 1.57 1.3% | 1.57 1.3% | - | - | 1.51 0.7% | - | 1.50 3.8% |
| I2+ | 3.68 1.6% | 3.68 1.6% | - | - | 4.05 0.0% | 3.85 0.0% | 3.95 2.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice