Shenavarsazi Qeshm 1 - 0 Mes Soongoun — rezultat
04.10.2026 13:30 • Iran - Azadegan liga
Tabele Iran - Azadegan liga
Azadegan League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pars Jonoubi JAM | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 11 |
| 2 | Mes Rafsanjan | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0.6 | 11 |
| 3 | Shenavarsazi Qeshm | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 4 | Saipa | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 9 |
| 5 | Ario Eslamshahr | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Fard Alborz | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 8 |
| 7 | Naft Masjed Soleyman | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 7 |
| 8 | Be'sat Kermanshah | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 9 | Naft Bandar Abbas | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 10 | Shahin Bandar Ameri | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 6 |
| 11 | Mes Soongoun | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 5 |
| 12 | Novin Ahvaz | 5 | 0 | 4 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 4 |
| 13 | Niroye Zamini | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 4 |
| 14 | Mes Kerman | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 3 |
| 15 | Naft Gachsaran | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | -2 | 0.8 | 3 |
| 16 | Havadar | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pars Jonoubi JAM | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 2 | Mes Rafsanjan | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.7 | 7 |
| 3 | Saipa | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Ario Eslamshahr | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 5 | Fard Alborz | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 5 |
| 6 | Mes Soongoun | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | Shahin Bandar Ameri | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 8 | Shenavarsazi Qeshm | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 9 | Be'sat Kermanshah | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 10 | Naft Masjed Soleyman | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 11 | Naft Bandar Abbas | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 12 | Novin Ahvaz | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Niroye Zamini | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Naft Gachsaran | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Mes Kerman | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 16 | Havadar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shenavarsazi Qeshm | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 2 | Naft Masjed Soleyman | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 3 | Pars Jonoubi JAM | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Mes Rafsanjan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | Be'sat Kermanshah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 3 |
| 6 | Ario Eslamshahr | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | Fard Alborz | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 8 | Naft Bandar Abbas | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Mes Kerman | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 10 | Saipa | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Niroye Zamini | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 12 | Novin Ahvaz | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 13 | Naft Gachsaran | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.3 | 2 |
| 14 | Havadar | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 15 | Shahin Bandar Ameri | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 16 | Mes Soongoun | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Shenavarsazi Qeshm Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Fard Alborz | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.09.2026 | Novin Ahvaz | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 15.09.2026 | Pars Jonoubi JAM | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.07.2026 | Havadar | H | - | I | U |
| 11.07.2026 | Ario Eslamshahr | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.07.2026 | Mes Shahr-e Babak | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 27.06.2026 | Mes Soongoun | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.06.2026 | Naft Gachsaran | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 16.06.2026 | Damash Gilanian | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.06.2026 | Nassaji Mazandaran | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Mes Soongoun Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | Mes Kerman | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.09.2026 | Mes Rafsanjan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2026 | Saipa | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.07.2026 | Shahrdari Noshahr | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.07.2026 | Mes Shahr-e Babak | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.07.2026 | Naft Gachsaran | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.06.2026 | Shenavarsazi Qeshm | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.06.2026 | Damash Gilanian | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.06.2026 | Nassaji Mazandaran | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.06.2026 | Be'sat Kermanshah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.06.2026 | Azadegan League | Mes Soongoun | 1-1 (0-0) | Shenavarsazi Qeshm | N | U |
| 06.12.2025 | Azadegan League | Shenavarsazi Qeshm | 0-0 (0-0) | Mes Soongoun | N | U |
| 08.02.2024 | Hazfi Cup | Mes Soongoun | 3-1 (0-0) | Shenavarsazi Qeshm | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | – | 90.1% | – | 88.4% |
| 1 | - | - | - | - | 2.53 7.2% | - | 2.35 9.3% |
| X | - | - | - | - | 2.70 0.7% | - | 2.65 1.9% |
| 2 | - | - | - | - | 2.91 7.3% | - | 3.05 10.3% |
| 0-2 | - | - | - | - | - | - | 1.31 0.0% |
| 3+ | - | - | - | - | - | - | 2.95 0.0% |
| 4+ | - | - | - | - | - | - | 6.60 0.0% |
| GG | - | - | - | - | 2.39 0.4% | - | 2.38 2.9% |
| NG | - | - | - | - | 1.48 0.7% | - | 1.45 0.7% |
| I2+ | - | - | - | - | 4.23 0.0% | - | 4.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice