Sligo Rovers 1 - 1 Shamrock Rovers — rezultat
29.04.2022 18:45 • Irska - Premier divizija
Mečevi iz lige Irska - Premier divizija
Tabele Irska - Premier divizija
Premier Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 35 | 19 | 2.6 | 65 |
| 2 | Bohemians | 34 | 18 | 8 | 8 | 60 | 41 | 19 | 3 | 62 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 33 | 17 | 8 | 8 | 53 | 27 | 26 | 2.4 | 59 |
| 4 | Shelbourne | 34 | 11 | 13 | 10 | 49 | 47 | 2 | 2.8 | 46 |
| 5 | Derry City | 33 | 9 | 14 | 10 | 45 | 44 | 1 | 2.7 | 41 |
| 6 | Galway United | 33 | 10 | 11 | 12 | 44 | 48 | -4 | 2.8 | 41 |
| 7 | Dundalk | 33 | 10 | 11 | 12 | 50 | 55 | -5 | 3.2 | 41 |
| 8 | Drogheda United | 34 | 9 | 10 | 15 | 41 | 54 | -13 | 2.8 | 37 |
| 9 | Waterford | 33 | 7 | 13 | 13 | 45 | 56 | -11 | 3.1 | 34 |
| 10 | Sligo Rovers | 33 | 5 | 8 | 20 | 25 | 59 | -34 | 2.5 | 23 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | 15 | 18 | 2.8 | 42 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 17 | 10 | 3 | 4 | 32 | 12 | 20 | 2.6 | 33 |
| 3 | Bohemians | 17 | 8 | 6 | 3 | 29 | 20 | 9 | 2.9 | 30 |
| 4 | Derry City | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 5 | Galway United | 17 | 6 | 6 | 5 | 25 | 25 | 0 | 2.9 | 24 |
| 6 | Waterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | 19 | 3 | 2.6 | 21 |
| 7 | Dundalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 27 | -1 | 3.1 | 21 |
| 8 | Drogheda United | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | 21 | -1 | 2.4 | 21 |
| 9 | Shelbourne | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | 28 | -3 | 3.1 | 17 |
| 10 | Sligo Rovers | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | 26 | -11 | 2.6 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | 21 | 10 | 3.1 | 32 |
| 2 | Shelbourne | 17 | 7 | 8 | 2 | 24 | 19 | 5 | 2.5 | 29 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 4 | Shamrock Rovers | 17 | 6 | 5 | 6 | 21 | 20 | 1 | 2.4 | 23 |
| 5 | Dundalk | 16 | 4 | 8 | 4 | 24 | 28 | -4 | 3.2 | 20 |
| 6 | Galway United | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 17 |
| 7 | Drogheda United | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | 33 | -12 | 3.2 | 16 |
| 8 | Derry City | 17 | 2 | 8 | 7 | 18 | 25 | -7 | 2.5 | 14 |
| 9 | Waterford | 17 | 3 | 4 | 10 | 23 | 37 | -14 | 3.5 | 13 |
| 10 | Sligo Rovers | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | 33 | -23 | 2.5 | 9 |
Forma i statistika timova
Sligo Rovers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2022 | Drogheda United | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 18.04.2022 | Finn Harps | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.04.2022 | Dundalk | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 09.04.2022 | UCD | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.04.2022 | Bohemians | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.04.2022 | Shelbourne | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.03.2022 | Shamrock Rovers | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 14.03.2022 | Finn Harps | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.03.2022 | Drogheda United | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 05.03.2022 | Dundalk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Shamrock Rovers Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2022 | Bohemians | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 18.04.2022 | Dundalk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.04.2022 | St Patrick's Athl. | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.04.2022 | Shelbourne | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 01.04.2022 | Finn Harps | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 18.03.2022 | Sligo Rovers | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 14.03.2022 | Dundalk | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.03.2022 | Bohemians | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.03.2022 | St Patrick's Athl. | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.02.2022 | Drogheda United | H | 3-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2022 | Premier Division | Shamrock Rovers | 2-2 (0-2) | Sligo Rovers | N | O |
| 15.10.2021 | Premier Division | Shamrock Rovers | 2-0 (2-0) | Sligo Rovers | I | U |
| 18.09.2021 | Premier Division | Sligo Rovers | 0-1 (0-1) | Shamrock Rovers | I | U |
| 24.05.2021 | Premier Division | Shamrock Rovers | 0-1 (0-0) | Sligo Rovers | P | U |
| 10.04.2021 | Premier Division | Sligo Rovers | 1-1 (0-0) | Shamrock Rovers | N | U |
| 29.11.2020 | FAI Cup | Shamrock Rovers | 2-0 (2-0) | Sligo Rovers | I | U |
| 02.10.2020 | Premier Division | Shamrock Rovers | 4-0 (2-0) | Sligo Rovers | I | O |
| 07.03.2020 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-3 (1-1) | Shamrock Rovers | I | O |
| 05.10.2019 | Premier Division | Sligo Rovers | 0-0 (0-0) | Shamrock Rovers | N | U |
| 05.07.2019 | Premier Division | Shamrock Rovers | 0-0 (0-0) | Sligo Rovers | N | U |
| 04.05.2019 | Premier Division | Sligo Rovers | 2-1 (0-0) | Shamrock Rovers | P | O |
| 15.03.2019 | Premier Division | Shamrock Rovers | 3-0 (1-0) | Sligo Rovers | I | O |