Avellino 3 - 0 Vicenza Virtus — rezultat
29.08.2026 19:00 • Italija - Serija B
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Avellino Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Arezzo | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | A.S.D. Atletico Arezzo | H | 0-0 | I | U |
| 14.08.2026 | Monza | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 12.05.2026 | Catanzaro | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.05.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Empoli | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Mantova | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Vicenza Virtus Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Catanzaro | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Catania | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.08.2025 | Genoa | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 10.08.2025 | Padova | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 06.08.2023 | Feralpisalo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 20.05.2022 | Cosenza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.05.2022 | Cosenza | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.05.2022 | Alessandria | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.04.2022 | Lecce | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 25.04.2022 | Como | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Serie B | Avellino | 3-1 (2-0) | Vicenza Virtus | P | O |
| 24.09.2016 | Serie B | Vicenza Virtus | 0-0 (0-0) | Avellino | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.6% | 95.1% | 94.4% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 2.36 4.8% | 2.36 4.8% | 2.30 8.0% | 2.37 7.8% | 2.34 7.5% | 2.35 7.8% | 2.32 7.2% |
| X | 3.00 3.8% | 3.00 3.8% | 3.05 1.6% | 3.15 0.0% | 3.07 1.9% | 3.10 0.0% | 3.05 1.6% |
| 2 | 3.23 11.4% | 3.23 11.4% | 3.15 10.5% | 3.20 11.5% | 3.26 12.0% | 3.20 10.3% | 3.20 11.1% |
| 0-2 | 1.68 0.6% | 1.68 0.6% | 1.60 1.8% | 1.62 1.9% | 1.65 0.0% | 1.65 1.9% | 1.62 0.6% |
| 3+ | 2.14 0.5% | 2.14 0.5% | 2.20 2.3% | 2.17 2.3% | 2.22 0.9% | 2.20 2.2% | 2.18 0.0% |
| 4+ | 3.54 0.0% | 3.54 0.0% | 4.15 0.0% | 3.85 3.8% | 4.24 0.7% | 4.15 2.4% | 4.15 0.0% |
| GG | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.93 1.6% | 1.88 2.1% | 1.96 1.0% | 1.90 2.6% | 1.93 0.5% |
| NG | 1.87 0.5% | 1.87 0.5% | 1.75 1.7% | 1.82 1.1% | 1.80 0.6% | 1.84 2.8% | 1.77 0.6% |
| I2+ | 3.10 2.0% | 3.10 2.0% | 3.25 0.0% | 3.10 3.1% | 3.32 0.6% | 3.30 1.5% | 3.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice