Catanzaro 2 - 3 Bari — rezultat
Forma i statistika timova
Catanzaro Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Palermo | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Spezia | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Modena | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Avellino | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
Bari Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Virtus Entella | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.04.2026 | Avellino | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Venezia | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Modena | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.1% | 93.1% | 95.1% | 94.5% | 94.5% | 93.8% |
| 1 | 3.52 55.8% | 3.54 56.6% | 3.55 57.8% | 3.55 57.8% | 3.64 44.4% | 3.45 38.0% | 3.30 53.5% |
| X | 3.03 3.8% | 3.03 3.8% | 2.80 13.8% | 2.95 0.0% | 3.26 3.0% | 3.00 4.8% | 3.20 1.5% |
| 2 | 2.28 29.8% | 2.28 29.8% | 2.30 25.8% | 2.32 28.6% | 2.10 25.3% | 2.30 20.7% | 2.22 29.5% |
| 0-2 | 1.72 12.7% | 1.72 12.7% | 1.83 2.7% | 1.74 7.4% | 2.02 6.9% | 1.79 7.3% | 1.75 7.4% |
| 3+ | 2.12 17.1% | 2.14 18.2% | 1.88 2.7% | 1.97 8.2% | 1.77 6.3% | 2.00 8.1% | 1.98 9.4% |
| 4+ | 3.68 33.3% | 3.71 34.4% | 3.35 4.7% | 3.30 13.0% | 3.02 9.3% | 3.60 12.5% | 3.60 14.3% |
| GG | 1.78 10.6% | 1.79 11.2% | 1.73 3.0% | 1.70 3.7% | 1.68 2.3% | 1.82 9.6% | 1.80 7.1% |
| NG | 2.04 6.4% | 2.05 6.0% | 1.98 3.4% | 2.05 3.3% | 2.16 3.3% | 1.90 11.6% | 1.93 5.9% |
| I2+ | 3.16 20.6% | 3.18 21.4% | 2.90 3.6% | 2.85 7.5% | 2.70 5.9% | 3.05 8.9% | 3.00 9.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice